Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor kapcsolatban vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor kapcsolatban vagyok, szeretem szóban alázgatni a barátnőim. Nagyon rossz dolog ez?

Figyelt kérdés

2019. dec. 14. 05:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen az .

Egy ideig én is " tűrtem",de amikor az a valaki azt mondta hogy számomra a munkám csak szorakozás és hogy nem állunk egy szinten.Ezen elgondolkodtam, és rájöttem,hogy jobb nekem nélküle

2020. ápr. 16. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele fordítva: hogyan éreznéd magad, ha a lányok "alázgatnának" Téged? (Alázgatás - mégsem megalázás...!)
2020. ápr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
87%
Mit értesz alázás alatt, miket mondasz?
2020. ápr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Rossz, mert lehet hogy kidobnak, vagy depisek lesznek és kereshetsz új barátnőt. Öngól. Inkább egyél alázás helyett csokit, ha érzed a késztetést.
2020. máj. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt nem értem,hogy ha a lányok ezt jól tűrik, sőt élvezik, akkor miért tetted itt fel ezt a kérdést?


Megkérdezed, megkapod a választ, elég egyértelműen, és aztán megmagyarázod...


???

2020. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

tehetnek arról a barátnőid, hogy kicsi a farkad?


miért őket bántod emiatt, haver?

2020. máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, míg össze nem talákálkozol olyan nővel, aki úgy megalázgat, hogy egy hétig forogsz a tengelyed körül.
2020. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem nekem kellenél!! Azt is megbánnád hogy világra jöttél!! És úgy összetörném a kis lelkivilágod higy nem állnál fel egy ideig a padlóról!! :)))
2020. máj. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!