Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerontetek sem vagyok fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerontetek sem vagyok fontos ennek az embernek?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja vagyunk együtt a párommal. Eléggé friss a kapcsolat és sok a konfrontacio köztünk, mert neki mindig van valami más elfoglaltsága, mindig van egy régi barat, vagy ismerős, akivel találkozni kell... rám alig marad ideje. Néha az az érzésem, hogy nincs is párom... Szilveszterig nem is tudunk találkozni, mert neki állandóan van programja, legutóbb egy mozifilm miatt ugrott a közös program, mert neki a premier vetítés fontosabb... Persze ő ezt tagadja.

Viszont úgy alakul, hogy egészségügyi problémáim adódtak, aminek a megoldását egy műtét jelenti a következő hónapban. És megkerdeztem, hogy elkiser-e, illetve segít-e utána hazamenni? Mert bár altatnak majd és utána fekudnom kell, nem fognak a kórházban tartani.

A kérdésre azt mondta, hogy van esély, hogy elkiser... Ami nekem nagyon rosszul esett, mert ez azt jelenti, hogy nem számíthatok rá ezer százalékig és nem szeretnék aznap szembesülni vele , hogy megint közbe jött más...

Tudom azt is, hogy még nagyon az elején járunk és hogy gáz, hogy már most ilyen problémakba rángatom bele, de ezzel a viselkedésevel engem eltaszit magától, érzelmileg teljesen elidegenit. Szerintetek én reagálom túl a dolgot, vagy tényleg nem vesz olyan komolyan meg az egész kapcsolatot?


2019. dec. 14. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hozzád nem ő való, engedd nyugodtan, legalább lesz helye egy jobbnak
2019. dec. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl, ha 2 hónap alatt ilyen problémáitok vannak, ez nem hiszem hogy fog változni később:/
2019. dec. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem sem. Csak ő mindig azzal érvel, hogy én pörgök túl és feleslegesen cirkuszolok.
2019. dec. 14. 09:53
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem reagálod túl. Ez a pasi lapát. Bár kidobta már saját magát. Vicc, hogy szilveszterig nem is tud veled találkozni.

Tuti van másik nője vagy ismerkedik.

Baxd ki a pitsába. Másra nem jó az ilyen.

2019. dec. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát az ember mondhat bármit, de azért a tettek hangosabbak. Ha a kórházba sem képes elmenni érted, az nagyon gáz, elcse tudom képzelnie, ha a párommal lenne valami ugranék egyből
2019. dec. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom hogy igy alakult, szerintem nem ra van szukseged. Egy gondoskodobb, tobbet torodo tars kellene neked, aki majd levest visz neked meg stb... Lehet hogy mar keso a mutet elott mast talalni, de remelem lesz majd aki kisegit. Sok sikert, es kitartast kivanok
2019. dec. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, egy barátnőm már fel is ajánlotta, hogy jön, szóval nem leszek egyedül. 🙂🙏
2019. dec. 14. 10:22
 8/10 A kérdező kommentje:

Egyebkent a válaszolok között volt férfi is? Nem mintha a hölgyeke ne lenne releváns, csak érdekel, hogy miként gondolkodik erről egy férfi.

Azért nagyon elszomorit, hogy megint mellényúltam. 😔

2019. dec. 14. 11:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy miért nevezik itt sokan "párjuknak" az 1-2 hónapos együtt járást? Az még bőven nem pár, maximum barát.
2019. dec. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rockarc ***** válasza:

Nem tudom mennyire komoly a kapcsolatotok, de o lathatoan nem a melyitesen dolgozik. Ezek tipikus olyan dolgok, ahol ki tudna mutatni, hogy mennyire szamitasz neki. Egy lemondott premier, egy korhazi latogatas, egyik sem kerul semmibe. Ez az ember nem fog energiat beletenni a kapcsolatba. Borzasztoan felreismerted, hogyha a parodnak nevezed, mert o senkinek nem a parja.


43F

2019. dec. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!