Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan párokhoz szólok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan párokhoz szólok, akik házasság előtt nem szexeltek. Mennyi idő után házasodtatok össze, hány éves korotokban?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, az ilyen párok meddig tudnak várni egymásra.


Kérlek ne írjatok olyan válaszokat, hogy milyen hülyeség házasságig nem szexelni, csak olyanok válaszoljanak, akikhez a kérdés szól!


2010. júl. 20. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi sokáig: 30 éves korunkig. A nászéjszaka az esküvőnk utáni este volt, és simán ment. :-)


Nem mondom, hogy első pillanattól kezde minden tökéletes volt az ágyban. Mint mindenki másnak, így nekünk is tanulni kellett a szexet. Bletelt egy kis gyakorlásba, mire nekem is orgazmusom lett minden alkalommal. De hamar belejöttünk, és szexuálisan is összeillünk (étvágy, méret, ízlés stb). Végigszexeltük a terhességemet, és most, a baba születése után jobb, mint valaha. :-)

2010. júl. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az lemaradt, hogy egy évig jártunk és fél év jegyesség volt a házasság előtt.
2010. júl. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Nos mi két év után házasodtunk össze. Én akkor 25 éves voltam és a feleségem 23.

Nem volt könnyű de megérte. :)

2010. júl. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Pasim első felesége négy évvel volt idősebb pasimnál,pasim lehetett 26,a nő 30,előtte kb 7-8 évig jegyben járás.

Eredmény válás.

Én 22 évesen,ő volt az első,2 hónapig jártunk,mielőtt lefeküdtem vele,de egész életemben őt vártam.

9 hónap után terhes lettem,azóta is boldogok vagyunk,együtt élünk,más vallásúak vagyunk,ezért nem házasodunk össze hivatalosan,a polgárit meg én nem tartom olyan fontosnak,de sokszor mondja,amikor elvettelek...és feleségemnek szólít,gyűrűt vettünk,hogy jelezzük összetartozunk stb...

Meg viccesen megkérdezi,ugye majd pár év múlva hozzám jössz?

Mindig mondom neki,majd az öregek otthonába lesz időnk arra is...

2010. júl. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
h birtátok ezt ki?? :D
2010. júl. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!