Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos hogy nem akar ebben részt venni?

Figyelt kérdés

Párommal tavasz óta együtt vagyunk, viszonylag jól kijövünk (nekem előtte volt egy kapcsolatom ami már nagyon rossz volt, és abból kiléptem aztán jött ő és ez jobb).

Mindkettőnknek vannak járműveink...

Motor terén neki van egy nagytestű gilerája, már mentem is vele, tudok vele menni de nekem nem kényelmes, túl nagy. Pedig magas vagyok szóval nem értem miért.

Ekkor jött az ötlet hogy én tavaszra veszek magamnak egy kis 50es vespát, együtt találtuk ki.

És most jön a lényeg: én , amikor megvan a vespám végig akarok menni úgy egy hosszú úton hogy ő elől megy a sajátjával én meg a vespámmal utána és nyomkodjuk a dudát.

De ő ettől teljesen elzárkózik, nem érti, pedig nekem ez olyan jó lenne.

Mondtam neki hogy akkor menjen ő simán én meg hátul megyek és nyomogatom a saját dudámat de azt mondta hogy akkor félreáll nem megy úgy.

Elszomorít hogy senki se partner velem ebben.

Hülyének néznek emiatt pedig ez egy tök jó dolog.


Szerintetek igaza van?



2019. dec. 16. 06:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Jo enis megyek, de akkor elottetek en meg vegig hugyozom az utat szellel szemben. Mert nekem ez olyan jo...


Kb ennyire hangzik baromsagnak ezaz egesz. Tovabba forgalmas uton ossze vissza dudalsz baleset veszelyes is lehet.

2019. dec. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
de a robogóduda az magasabb hangon szól, de látom te sem ertesz meg ☹️
2019. dec. 16. 07:01
 3/18 A kérdező kommentje:
azt is felajánlottam hogyha esetleg megállít a rendőr, akkor kifizetem az 5000-eket.. úgy sem akar.
2019. dec. 16. 07:03
 4/18 A kérdező kommentje:

[link]


most ezt sem akarja. .

2019. dec. 16. 07:16
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Zseniális trollkérdés, mennyit dolgoztál rajta? Tetszik :D
2019. dec. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem megértésről van szó. Az egyszeri ember meg nem fog frekvenciamérővel szaladgálni, hogy bemérje, vajon robogóduda-e, és pláne nem fog értelmes ember arra gondolni, hogy "á, ez csak robogó, ez nem számít".

Teljes mértékben igaza van. Egy dolog szeretni a motorokat, meg egy más dolog hülyét csinálni magadból.

2019. dec. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A barátnője csecsét akarja fogdosni közben.
2019. dec. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ismered a kreszt?
2019. dec. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ugyan azt akartam írni mint az előző.

Kresszt nem tanultál?

2019. dec. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem ez totál kínos lenne. Feltűnési viszketegséged van?
2019. dec. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!