Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos hogy nem akar ebben részt venni?

Figyelt kérdés

Párommal tavasz óta együtt vagyunk, viszonylag jól kijövünk (nekem előtte volt egy kapcsolatom ami már nagyon rossz volt, és abból kiléptem aztán jött ő és ez jobb).

Mindkettőnknek vannak járműveink...

Motor terén neki van egy nagytestű gilerája, már mentem is vele, tudok vele menni de nekem nem kényelmes, túl nagy. Pedig magas vagyok szóval nem értem miért.

Ekkor jött az ötlet hogy én tavaszra veszek magamnak egy kis 50es vespát, együtt találtuk ki.

És most jön a lényeg: én , amikor megvan a vespám végig akarok menni úgy egy hosszú úton hogy ő elől megy a sajátjával én meg a vespámmal utána és nyomkodjuk a dudát.

De ő ettől teljesen elzárkózik, nem érti, pedig nekem ez olyan jó lenne.

Mondtam neki hogy akkor menjen ő simán én meg hátul megyek és nyomogatom a saját dudámat de azt mondta hogy akkor félreáll nem megy úgy.

Elszomorít hogy senki se partner velem ebben.

Hülyének néznek emiatt pedig ez egy tök jó dolog.


Szerintetek igaza van?



2019. dec. 16. 06:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ööö... Neked valami duda fétised van? Vagy szimplán ovis szinten ragadtál? Mert kb a 3-6 évesek jönnek oda ezzel, hogy "jajj megnyomhatom a dudát?" (vagy bármit a motoron). Az megvan, hogy a duda vészjelzésre van? Nem nyomkodhatod orrba szájba közúton, mert neked az tetszik. Akkor sem ha vespa, akkor sem ha kamion.
2019. dec. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
tanultam, és én akár oda is adnám a rendőröknek azt az 5-5 ezer forintot ha megállítanának, de én akkor is szeretek dudálva haladni
2019. dec. 16. 11:42
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el Egyiptomba, vagy Indiába ott megállás nélkül nyomják a dudát :D senkit nem fog zavarni ha úgy közlekedsz
2019. dec. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
de ott az a szokás, az nem pláne :D
2019. dec. 16. 12:12
 15/18 anonim ***** válasza:
Miérr olyan nagy dolog keresni egy félreeső utat és dudálva végigmenni rajta?
2019. dec. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hogy ilyen hü lye ötleteid vannak? És ilyen embereknek még kocsijuk van, és vezetnek az utakon???
2019. dec. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Na, miért töröltétek a halas kérdést!

Az még ennél is viccesebb volt!

2019. dec. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nincs igaza, nem is értem hogy képzeli ezt. Szakíts vele
2019. dec. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!