Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segítsek neki, mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek neki, mivel zökkentsem ki, hogy változzon ez a pocsék helyzet?

Figyelt kérdés

Párom 39 éves férfi,elvesztette az állását és nem sikerül újat találnia,de ennek már 11honapja vagyis lassan egy éve.Nehéz állást találni,nem is basztattam emiatt de már kezd elegem lenni.

Nem dolgozik csak egésznap fekszik játszik a számítógépen vagy facebookozik, meg zabál.Van,hogy ágyban találom pizzás dobozokkal ölében a laptop mikor haza érek munkából.Mintha már nem is érdekelné az egész ,nem is akar már dolgozni úgy tűnik néha.Az itthonléte alatt meg is hízott jócskán.Nem depressziós ,mert jo kedélyű elvan így.Csak én meg lassan megőrülök. Sokat dolgozom, egyéni vállalkozóként nem egyszerű és hazamegyek is ez fogad.

Nem kidobni akarom vagy bántani őt csak változást !!

Ha valamit nem írtam le kérdezzetek


30N



2019. dec. 16. 12:26
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Neki nem pocsék a helyzet, tudom én is lógtam így teljes évet, csak engem anyámék tartottak el, mai napig életem legboldogabb időszakainak egyikeként gondolok vissza rá. Egyedüli negatívum, hogy elhíztam.
2019. dec. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Állítólag keres de nem talál, ez pár hónapig oké de lassan egy éve?
2019. dec. 16. 13:30
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Aki egy éve nem tálál munkát,az nem is akar. Kényelmes így neki.Beszéld meg vele, hogy záros időn belül találjon munkát, ha nem add ki az útját.Meddig fogod eltartani?Megteheti, mert tűrsz neki.
2019. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
88%

Nem talál? Hagyjuk már. Most azèrt nem nehèz munkát találni. Nekem egyik ismerősöm se volt munka nèlkül 2 hónapnál tovább, de sokan úgy váltottak, hogy már megvolt az új hely.

Aki most 11 hónapja nem talál, az nem is keres. Maradjunk annyiban. 39 èves, nem pályakezdő, van tapasztalata, lazán lehetne találni.

Vagy túl nagyok az igènyei, túl válogat, vagy tènyleg nem keres semmit, csak elvan, mint Marci hevesen. Gyanítom az utóbbiról lesz szó.

De ha már eltartod, a minimum lenne, hogy otthon csillog-villog minden, nemhogy mèg te mèsz haza munka után a kupiba.

Vágnak ki az ilyen lusta disznót, mint macskát sz...

2019. dec. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
85%
Vèletlen elküldtem. Szóval èn nem finomkodnèk, az az idő már lejárt. Igenis kezdjen magával valamit. Ha olyat tènyleg nem talál amit nagyon szeretne, akkor ez van, adja lejjebb az igèmyeit, aztán keressen tovább. Olyan nincs, hogy semmit nem talál. 1 èv után már valami legyen. Pont. Aztán ha annyira nem tetszik, lehet közben nèzelődni másik után.
2019. dec. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
86%
Tudom, hogy elfoglalt vagy, de esetleg az nem megoldható, hogy este leüljetek a gép elé és együtt átnézzétek a lehetőségeket? Tudom dedósnak tűnik, de akkor legalább látod a reakcióit is. Pl, ha mindenben csak a kifogást keresi, akkor tényleg nem akar dolgozni. Az pedig már egy másik beszélgetést jelent.
2019. dec. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Nem akarom óvodásnak kezelni tudom hogy nehéz neki de ennyire?
2019. dec. 16. 14:47
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a lényeg, ezzel ki tudod deríteni, hogy valójában mi a helyzet. Keres e egyáltalán, ha igen milyen állásokat, vagy pedig tényleg mindenben csak a kifogást keresi. Szerintem nem is akar dolgozni, de nem ismerem, csak abból következtetek amit leírtál. Ha valóban bántaná a dolog, akkor otthon odatenné magát. És nem a plusz munkát gyártaná neked.
2019. dec. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
100%
Mi a szakmája, milyen jellegű munkát keres?
2019. dec. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Informatikus szakmája van és angolul felsőfok német középfok nyelvvizsgája van.
2019. dec. 16. 15:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!