Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elválnátok vagy próbálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elválnátok vagy próbálnátok megoldani?

Figyelt kérdés
Feleségemmel egy ideje így az ünnepek közeledtével nagyon nem értünk egyet. Igazából minden karácsonyt nekem "kötelező" ott töltenem náluk. Hiába mondtam el neki normálisan hogy én idén a saját családommal leszek, ő nem értette meg. Odáig jutottunk hogy ha én nem megyek oda karácsonykor akkor onnantól már senki nem is lesz rám kíváncsi (hát engem pont nem érdekel hogy ki lesz rám kíváncsi vagy nem). Ráadásul szerinte az egész rokonsága többet látni se akar majd engem és ő pedig elakar válni. Nekem ez egy kicsit sok így, nem tudom én szerintem házasságkor nem írtam alá olyan papírt hogy onnantól lemondok a saját családomról és csak az ő családja fog létezni. Én valahogy ezt már nem igazán tudom benyelni hogy minden az ő családja körül forogjon, az ilyen "zsarolásokat" meg hogy mi lesz ha én nem megyek oda meg végképp. A szülei ráadásul jó messze is laknak szóval még az se reális ha délutánig ott vagyunk utána meg nálunk. A karácsonyfával is pesztrál hogy állítsam fel, de teljesen felesleges minek után valószínűleg karácsonykor ő megint nem lesz a ház közelébe se.Ami meg végképp aggasztó hogy ez már zsinórban nem tudom hányadik alkalommal történik meg így a jövőre nézve ha gyerekünk lenne is ugyan ez a felállás menne ami teljesen abszurd. Ti mit csinálnátok? 28/F
2019. dec. 16. 14:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a kedves és empatikus nejedhez! A történetben te vagy a marha kérdező. Szedd elő a tökeidet és tedd helyre az asszonyt, mert papucsnak kezel. Ezt nőként írom neked.
2019. dec. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hogy mit csinálnék? Hát borzalmasan nem tudnék mit kezdeni a helyzettel. Őszintén szólva a hátamon felállt a szőr, ahogy olvastalak. Válással fenyegetőzik, mert nem akarsz minden egyes évben minden szentestét az ő családjánál tölteni? Nem is értem. Csak azt egyet tudom elképzelni, hogy amúgy is el akar válni, és most ezt a hülye indokot találta ki.

A másik, ami eszembe jutott, hogy nincs nagyon autoriter, agresszív családja? Hogy annyira parázik attól, hogy megsértődnek, és majd mit fognak csinálni, hogy ő meg téged nyom agresszívan abba az irányba, hogy legyen 24-e mindig náluk? Ez is nagyon rossz helyzet, csak tán magyarázatul szolgálna... nem felmentésül, mert ez a viselkedés így is, úgy is megbocsájthatatlan, csak magyarázatul.

2019. dec. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Rockarc ***** válasza:

Hat eleg idiotizmus, amit muvel. Eloszor is kicsit gaz, hogy ennyire nem tud levalni a csaladjarol. En azt gondolom, hogyha valakivel egyutt vagyok, akkor nekem o a csaladom es vele akarom tolteni a 24-et, punktum. A kedves rokonok meg fogadjak el, hogy felnott a szemuk fenye, tok mindegy, hogy ferfi, vagy no az illeto. Aztan a kovetkezo ket napban lehet menni egyik nap ide, masik nap oda. Ezt minden felnott ember fel tudja fogni.


A valassal zsarolas pedig az alja mindennek. Onnantol mar nem a valas a kerdes, hanem az, hogy melyikunk adja be gyorsabban, a startpisztoly eldordult. Nem tudom hogyan all a kapcsolatotok, de mar igencsak a vegen lehet, ha mar ilyenek repkednek a levegoben, te meg a lesza.rom es csakazertse allapotban vagy mar. Nem a karacsonyt kene nektek megoldani, nem is ez a legnagyobb problema koztetek. A megoldashoz ket ember kell, de ahogy latom nalatok ez most eppen 0-t takar.


43F

2019. dec. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
74%

Egyèrtelműen válás. Ès nem a karácsony miatt, hanem mert semmi kompromisszum kèszsèg nincs benne, zsarol, követelőzik, csak az lehet amit ő akar, te meg le vagy rojva.

Most is ez a válási mizèriát is csak azèrt csinálja, hogy besz*arasson, aztán beadd a derekad.

Ne hagyd magad, tedd ki a szűrèt te.

2019. dec. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Válás. Aki házasság után sem téged tekint a családjának azzal mégis minek vagy együtt? Nektek együtt kéne a szentestét ünnepelni nem anyukáékhoz rohangálni. Ti alkottok egy családot, ennek kéne a prioritásnak lennie. A párod egy hatalmas gyerek aki nem tud leszakadni a szüleiről.
2019. dec. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!