Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyobb lenne a párom önbizalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb lenne a párom önbizalma, ha elmondanám neki, h szeretem annak ellenére, h még nem látom elérkezettnek az időt?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja vagyunk még csak együtt, de az az érzésem, h a barátom görcsösen (!) meg akar nekem felelni. Segítene, ha szerelmet vallanék neki? Meg akartam várni, amíg ő mondja először, nehogy elijesszem. MI a véleményetek?

Előre is köszi a segítséget!

L23


2010. júl. 20. 09:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

NinJoe válasza:


Együtt vagytok de még nem vallottatok szerelmet ? (nem semmi).Ha nem akarsz még vele lenni mindenképp indokold meg hogy miért, különben nem érti meg és magában keresi a hibát...

2010. júl. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Mikor lehet szerelmet vallani, h ne ijesszem el?

Szeretnék vele maradni, mivel nagyon szeretem őt, csak abban nem vagyok biztos, h ő is engem. A fiúk nem lesznek olyan könnyen szerelmesek úgy tudom.

2010. júl. 20. 10:34
 3/14 anonim ***** válasza:
ha meg akar felelni akkor nyilván fontos vagy neki, tehát szerintem ne félj amiatt, hogy ő nem szeret. szerintem egy hónap után nem lenne letámadás ha egy romantikus szituációban közölnéd vele, hogy szereted :)
2010. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nem szerelmet kell vallani, hanem bíztatni kell. olyasmivel, hogy elmondod, hogy milyen jól érzed magad vele, vagy hogy de jó hogy megint találkoztok, vagy milyen jó volt a mozi... A direkt szerelmi vallomással jobb ha megvárod őt.


31/N

2010. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
a fiúkban jobban tudatosul, ha mondják nekik, így lehet, h megijedne, nem? de nem fogom megvárni, amíg ő mondja, mert nekem így már rossz, csak stresszel... :s
2010. júl. 20. 10:55
 6/14 A kérdező kommentje:
szoktam neki ilyeneket mondani egyébként.
2010. júl. 20. 11:08
 7/14 anonim ***** válasza:
Az elsőnek üzenném...Te mikro lekezdessz járni vkinek azt mondod neki,h szereted?Mert akk sztem úgy 12-13 éves lehetsz:D:..
2010. júl. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
az az igaz szerelem, nem? :DDD
2010. júl. 20. 11:35
 9/14 anonim ***** válasza:

NinJoe válasza:

Utolsónak üzenném hogy a normális emberek miután közlik egymással h szeretik egymást,járnak :D nem pedig járnak aztán rá egy hónapra vagy pár hétre : Szeretlek

Röhely

2010. júl. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ez nem törvényszerű, sőt... épp fordítva azért kezdenek el járni, mert szerelmesek akarnak lenni, nem?! elvégre mennyi az esélye, h pont mindkettő szerelmes a másikba anélkül, h járnának? :)
2010. júl. 20. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!