Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akit szeretek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit szeretek és már elég régóta ismerem és nagyon jóba vagyunk de ő nemtudja h tetszik nekem. és 2évvel idősseb is ez sok? Meg ha elmondanám félnék h a barátság is. Szóval értitek

Figyelt kérdés
Mit tegyek?
2010. máj. 17. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:

hány éves vagy ?

a csaj egyáltalán aranyosnak tart ? vagy mi..mondj ennél többet

2010. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ugyse tudsz rá barátként tekinteni, így meg csak álltatod magad. szal mond el neki,hogy mit érzel, a barátságnak már ígyis lőttek! és aki azt mondja h nem, az hazudik
2010. máj. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Kérdezd meg a Fiberneteseket, hogy mennyiért adnak koax kábelt. Vegyél 50 métert. Told el a szekrényt, ami azt a kis lyukat takarja, ahonnan a netkábel jön. Mássz fel a padlásra, és csavarozd ki a csatlakozókat. Szedd ki az aljzatokat a falakból. Néhány helyen el kell tolni a bútort, hogy hozzáférj. Aztán húzd ki a régi kábeleket. Told bele a csövekbe az új kábeleket. Szereld vissza az aljzatokat, és kösd be a padláson az elosztót.
2010. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A 2 év egyáltalán nem sok... :)

Szerintem nyugodtan kérdezz rá finoman, hogy nem lehetne e kettőtök között több vagy egyszerűen hívd el vacsizni vagy sétálni (ne ilyen időben :D), lepd meg valamivel. :)

20 éves lány vagyok, és én örülnék ilyennek. :)

Attól ne félj, hogy vége a barátságotoknak, de mondd meg neki (ha véletlenül nem akarja), hogy nem szeretnéd, hogy emiatt ne beszéljetek, és hogy te felfogod, megérted.

Sok sikert, és majd írd meg, hogy végül mi van veletek! :)

2010. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia.én is rég óta szeretek egy srácot.és két évvel idősebb nálam.legjobb a barátom és én tudok róla a legtöbbet.egyszer el mondtam neki h szeretném ha ezek után is ilyen barátként nézzen rám miután el mondok neki valamit.el mondtam neki,h tetszik.erre ő örömökben tört ki,h ő is ezt próbálja nekem el mondani és utalni rá csak h nekem nem esik le semmi se.xDMáér 8 hónapja vele vagyok.
2010. máj. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!