Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem vagy férjemnek van igaza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem vagy férjemnek van igaza?

Figyelt kérdés
Férjem azt mondta ha én csak egy irodában ülök,akkor az nem is munka mert nem fáradok el.Vagyis neki egyértelmű hogy én viszem a háztartást,főzés,mosás és takarítás.Én ezt igazságtalannak érzem mivel én is napi nyolc órát dolgozom mint ő,bár ő fizikait.Azt mondta pl.a főzés nem lehet fárasztó mivel én munkahelyemen egész nap ülök.Én nem így gondolom.Barátnőmnek is főz a férje ha éppen szabadnapos.Párom szerint az nem normális.Szerintetek?
2019. nov. 19. 17:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
A férjed egy tuskó paraszt mint az itt válaszoló pasik 90%-a, és a való életben lévő pasik 90%-a.
2019. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Gyereket semmikepp ne vallalj ha arrol is lenne szo.

Akkor meg az lenne hogy mert te otthon vagy attol neked dalolva kell majd 24 ezni a kicsivel.


En nem adnék igazat.

Nehogymàr az legyen az eletem hogy munka utan fözhetek meg takarithatok. Ember vagyok en is.

2019. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
A férjed egy igazi maradi tahó, gratulálok a párválasztásodhoz.
2019. nov. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Neked van igazad. De az ilyent miért nem házasság előtt beszélitek meg?

Küldeném vissza a mamához.

2019. nov. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Suba subahoz, guba gubahoz. En sajat apamtol megkaptam, hogy minden diplomas hülye. Ez nem lesz jobb, tipli kicsi szivem. Apuxi majd megtanulja ellatni magat. 5xF
2019. nov. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%

"A férjed egy tuskó paraszt mint az itt válaszoló pasik 90%-a, és a való életben lévő pasik 90%-a."

Nyilván minden férfit ismersz a bolygón és precíz statisztikai pontossággal kiszámoltad... ja nem.

2019. nov. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen volt már akkor is, mielőtt elvett?
2019. nov. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%

1-es akkor a nők 90%-a is golddigger ribi? :D Nah ugye...


Egyébként kérdező a férjed egy lelki nyomorék. Bár azt se értem, hogy voltál képes ilyen emberhez hozzámenni. Vagy előtte nem ismerted?... Egy kapcsolatban ketten vagytok. Ha egyedül élne akkor éhenhalna a nyakig érő szutyokban?

2019. nov. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

És ha egyedül élne mit csinálna éhen halna?

Olyat meg, hogy egy irodai munka nem lehet fárasztó csak olyan mondhat aki életében nem dolgozott még hasonló munkakörben sem.

Az, hogy mondjuk a fizikaibb melókat mint futkosás meg porszívózás csinálja többségben az aki nem fárad el fizikailag oké. De könyörgöm mi olyan fárasztó abban, hogy bepakolja valaki a mosogatógépet (vagy elmosogat), vagy éppen berak egy adag ruhát mosni? Tovább megyek mondjuk elpakol pár dolgot vagy áttörli az asztalt egy vizes ruhával? Ne adj isten szépen az asztalnál ülve felvágja a hozzávalókat az ebédhez? El van fáradva, nincs ereje keményebb fizikai dolgokat csinálni, oké. De az, hogy valaki szó szerint semmit nem csinál otthon semmilyen szituációban nem elfogadható és nincs igaza a férjednek. Nem is értem miért mentél hozzá ha ennyire gyerekes.

2019. nov. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Házasság előtt szerelmes voltam,férjem is kedves volt,nem gondoltam hogy az ilyesmi nem oldódik meg magától.De benne úgy látom mélyen él hogy anyukája is egyedül vitte a háztartást,Bár ők falun laktak,papája kint dolgozott.Mi panelben lakunk,igaz ő megcsinálja a férfi dolgokat de azok ritkábban vannak.Szerinte ez a mai világ rossz mert női munka a főzés és nem normális ahol a férfi is szokott főzni.A férfi hozza a pénzt (ő tényleg többet is keres)a nő pedig végezze otthon a női munkákat.
2019. nov. 19. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!