Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érzi úgy, hogy alkalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy, hogy alkalmatlan egy komoly párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Én már régóta érzem, hogy nekem ez nem való.


Ha 3 napot egyhuzamban együtt vagyok valakivel, kezdek befordulni, hogy “hol a személyes terem?!”


(Türelmetlen vagyok, hisztis, makacs, és ezeken igyekszem változtatni, de nagyon nehezen megy... de nem adom fel.)


Nem èrzem, hogy tudnék hosszútávra tervezni (pl összeköltözés, esküvő).


Szerintem nem tudok kötődni, vagy fogalmam sincs....



2019. dec. 18. 00:37
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, az én kva anyámat, de tényleg. ;)

Tudod mit? Meg is érdemled!


De, elárulok valamit, mert úgy tűnik, még fiatal vagy, ès tapasztalatlan; senki, ismétlem, SENKI!!! nem lát a jövőbe. Azt sem tudod, milyen kapcsolatokon vagyok túl, csak ítélkezel. Gratulálok. Na, ezért nem fogsz nőt talàlni. Nem szeretjük az ítélkezős balfszokat. :)

2019. dec. 18. 01:39
 12/24 anonim ***** válasza:
48%
Ezért nincs senkid, mert mindenért felhúzod magad, mint most. Aztán bemeséled magadnak, hogy neked jobb egyedül, mert menekülnek előled a faszik. :)
2019. dec. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Igen. Leírtam magamról pár mondatot, és te már ismersz. Az igen. Vagy egy valaki. :)

Akkor èn is ismerlek, ezt figyeld;


Nagykèpű vagy, és arrogáns. Azt hiszed, mindenkinél jobb vagy, mindenki felett állsz, mert te mindenkiről mindent tudsz, még úgy is, hogy èletedben nem kérdeztél róla semmit. :)

Csak neked lehet igazad, és ha érzed, hogy szorul a horok, gyorsan keresel valami - ÀLTALAD valósnak vélt dolgot az illetőről, hogy megtarthasd a felsőbbrendűsèged, és megpróbálod elhitetni vele, hogy itt csak te vagy a helikopter. :)

2019. dec. 18. 01:53
 14/24 anonim ***** válasza:
68%
Nem írtam semmi sértőt. Erre megint felhúzod magad.
2019. dec. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Rockarc ***** válasza:
95%

U leanyzo. Az latszik, hogy problemaid vannak, eleg jelentosek. Azzal nem lesz gondod, hogy valakivel 3 napot egyutt kell elned, mert garantaltan menekulore fogjak, ha ilyen stilusban nyomod. Keress szakembert. Nem szegyen. Tud segiteni.


43F

2019. dec. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélkeztem, csak leírtam, hogy ugyan ez van velem, csak fordítva. Fiatal és tapasztalatlan csak annyira vagyok, amennyire egy nálad hét évvel idősebb ember 16 évnyi párkapcsolati múlttal az lehet.

Egyébként az elköteleződés nélkülözhetetlen eleme egy komoly kapcsolatnak. Nincs az egyik a másik nélkül, ezt érdemes észben tartani.

2019. dec. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az ítélkezést fingom nincs miből vetted le, egy szót nem írtam arról, hogy milyen vagy. Az ítélkezést te magad prezentáltad nem éppen kedves stílusban, amiért anyádat sem kell a számra vennem, mert azt is előzékenyen megtetted helyettem. Kacsintok én is jó?
2019. dec. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még sosem párom, de én is azt érzem, hogy totál alkalmatlan lennék rá. Nekem az első időszakban érdekes, ízgi, de utána tök megunottá válna bárki is.
2019. dec. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ki bántott így meg, kérdező?
2019. dec. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Igen, de nem azért mert hiányzik a tér. Épp ellenkezőleg. Arra vágyom, hogy a másik a "seggembe bújjon" és ingerült vagyok, ha ezt nem teszi. Szintén makacs és hisztis is vagyok. Nem jó, de ez van hiába akarok változtatni. Ha nem is mondom az illetőnek, hogy így érzek akkor is így érzek és nehéz bechillelni. Persze próbálom elnyomni.
2019. dec. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!