Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki gondolja azt, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Isshosenkin kérdése:

Ki gondolja azt, hogy a mai férfiak többsége 30 alatt alkalmatlan a komoly kapcoslatra, mert még "élni" akarnak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 13:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

És a lányok?

2 oldala van a dolognak,helló.

2012. dec. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

A ányos oldalt is megkértem http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Viszont erre a kérdésre az egyik NEVÉT FELVÁLLALNI NE MERŐ csaj egyből lehurrogott...

2012. dec. 31. 13:45
 3/29 anonim ***** válasza:
60%

Mondjuk, hogy kis változtatással én gondolom így.

25 alatt alkalmatlanok, mert fiatalok és naivak. (a többség, hála égnek ez nem általános, de aki hurrogni akar tegye. De előtte nézzen meg egy mai pávát vagy egy "tegnapi" EMO-s ratyit) 25 és 30 között már nem alkalmatlanok, hanem csak szimplán élni akarnak, mert -talán- rájöttek mi a fontos nekik. De itt is akad kivétel. ;)

26F

2012. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Ez a nevem! ***** válasza:
Szia!Az,hogy 30 év alatt alkalmatlan valaki a komoly kapcsolatra az azért van,mert még nem érettek meg ahhoz hogy családot alapítsanak,továbbá egyre többen félnek az idősebb korosztályban is a vele járó felelősségtől.A másik része meg az,hogy sajnos már nincs meg a mai emberekben az erkölcsösség.És ez mindkét nemre vonatkozik sajnos,tehát nem annyira egyoldalú a dolog(Tisztelet a kivételnek!)
2012. dec. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Háh ezt megkapta az első:) helló
2012. dec. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nagyjából így van. Van kivétel természetesen, de nagyjából 30 körül jönnek rá a pasik, hogy most már nem elég nekik, hogy minden éjjel más nő pörög a farkukon, hanem egy társ is kellene.


24/N


PS.: Ha már felteszed kétszer ugyanazt a kérdést, legalább a helyesírási hibát javítsd ki benne.

Azt meg nem tudom, miért kellett csupa nagybetűvel írni, hogy "nevét fel nem vállaló" csaj. Mivel vagy te több, hogy kiírod, hogy isshosenkin? Ez egy anonim honlap, nem tudom, mit kell ezen pörögni.

2012. dec. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Szerintem csak te látod így,én szeretnék családot alapítani már,amint lesz kivel és érdemes lesz rá,én közelebb vagyok a 20hoz,mint a 30hoz.Ezzel az élni szeretnék dumával sokan élnek,de hülyeség...
2012. dec. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
ma 14:05 kicsit erős kijelentés, hogy minden éjjel más nő. Főleg, hogy itt gyakorin felteszel egy kérdést hányan vannak 20 felett akik nem voltak még nővel akkor igen meglepődsz és akkor nézzük azt is, hogy a nagy Casanovák se váltogatnak mindennap partnert. Az már a temetőben fekszik fiatalon.
2012. dec. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

6-os válaszadónak..



Köszi a hozzászólást, a helyesírási hibára figyelek legközelebb...


Hogy tudd, azért emeltem ki, hogy nevét fel nem vállaló, mert akik szerepeltetik a nevüket, szerintem vmilyen szinten komolyabb, felelőségteljesebb hozzászólk, mint akik nem, pl..visszakereshető az összes hozzászólásuk a neten.


Névtelenül is lehet jókat írni, jó tanácsokat adni, De aki a névtelensége mögé bújva próbálja alázni az embereket, azt nem igazán szeretem...

2012. dec. 31. 14:14
 10/29 anonim ***** válasza:

26 éves férfi vagyok,és azt gondolom hogy nem is a többség,de sok férfi alkalmatlan egy jó és komoly kapcsolatra.


Én nem élni akarok,mert nő mellett is ugyanúgy lehet szépen éldegélni,csak sok rossz tapasztalat után nem tudom hogy valaha is meg tudok bocsátani a nőknek.

2012. dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!