Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másból is előtört már -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másból is előtört már - szinte a semmiből - a volt szerelmének a hiánya? A vágy a befejezésre. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

15 évvel ezelőtt jártam egy sráccal. Én 19 voltam, ő 26. 2hónap együttjárás után neki el kellett menni 4 hónap külszolgálatra. Tudtam, hogy el fog menni, tisztáztuk a kapcsolatunk elején. Tisztában voltam vele, hogy mennyire vonzza a csajokat, távoli ismerősként gyakran láttam újabb és újabb "numerákkal".Aranyos, dögös, de link alaknak tartottam, aki válása után "habzsolja" az életet, nem is akartam tőle semmit... Egyre többször összefutottunk, beszélgettünk. Én akkoriban elég szürke kisegérnek tartottam magam, nem gondoltam, hogy egy ilyen "nagymenő" meglát bennem valami értékeset. Egy szombati buliban összefutottunk, pont egyedül volt, elbeszélgettünk, táncoltunk, elhívott randizni. Az első randink a Duna-parton volt, sétáltunk, sokat nevettünk, de még csak meg sem csókolt. Szinte repkedtem a boldogságtól, ittam minden szavát és egyfolytában hitetlenkedtem, hogy vele tölthetek némi időt. Elmondta, hogy fiatalon ( 20 évesen ! ) megnősült, a felesége volt az első az életében és jól pofára esett. Beszélt a kisfiáról meg hogy az utóbbi 1 év "tombolása" után végre szeretne valakit maga mellett, aki elfogadja a munkáját, a gyerekét, azt, hogy neki is vannak rossz napjai, nem csak a külsőt nézi, hanem az Embert,stb. Teljesen beleszerettem. A szüleim kibuktak ( korkülönbség, elvált, van egy gyereke, na meg hallomásból tudtak a nőügyeiről is. ) de amikor látták, hogy kivirulok mellette,(pl. megvettem életem első miniszoknyáját és elkezdtem "nőcisedni", a csendes, befelé forduló csajból a világra nyitott, nevetős lettem )szóval sugárzott rólam a boldogság - ők is megkedvelték. 3 hét együttjárás után bemutatott az ovis kisfiának meg az édesanyjának is.

Nagyon vágytam rá, imádtam a testét-lelkét, le akartam feküdni vele. Még szűz voltam, de tudtam, hogy ő az igazi, soha, senki más nem kell. Egyik kollégájával közösen béreltek egy lakást, sokat voltunk ott, de mégse történt semmi. Azt mondta, hogy írassak fel fogamzásgátlót, mert nem óvszerrel akarja az elsőt. Meg hogy elég aktívan cserélgette a nőket, és bár használt gumit, nem szeretné, ha valamit elkapnék, fél év kell, hogy kiderüljön, hogy minden szűrés negatív, szóval majd ha megjön a külszoliból.

Egyre depisebb lettem, ahogy közeledett az elutazásának a napja.15 évvel ezelőtt nem volt internet, skype, mobiltelefon. Illetve létezett, de elég elérhetetlen volt "földi halandóknak". 4 hónap totális magány várt rám. Fegyveres testületnél szolgálóknak meg ugye még a sarki fülkéből való telefonálásra sincs nagyon esély...

Az utolsó együtt töltött napunkon pizzáztunk és az albiban "lógtunk", pusziszkodva, ölelkezve. Még mindig emlékszem az illatára, ahogy simogattam az izmos alkarját és szótlanul ölelkeztünk. Az én vaskalapos szüleim is meglágyultak annyira, hogy anyám elintézte : együtt alhatunk, nem fog apám se morogni, maradjak a kedvesemnél. De ő nem akarta. Este úgy éreztem, hogy hülyeség ez az egész "szex stop", én őt akarom. Belemelegedtünk a csókolózásba, lehámoztam a pólóját és csak simogattam, "faltam" és csodáltam, hogy milyen szép. Mint egy tigris. Persze leállított. Ő csókolgatott, kényeztetett... Életem első orgazmusa volt, azt hittem belehalok, olyan jó volt. "4 hónap múlva innen folytatjuk." - és jött a csibészes vigyor. Éjfélre hazavitt. A házunk előtt a kocsiban odaadta a lakáskulcsát meg pénzt és csekkeket, hogy "menedzseljem" az ügyeit, amíg haza nem jön. (Fújt is érte az anyja rendesen.) Másnap délután még Magyarországról felhívott, de már éreztem a hangján, hogy lélekben messze jár, már "elindult".

Elment, én bedepiztem. Feljártam a lakásba, szellőztettem a szobáját, feladtam a csekkjeit, vezettem a rezsiköltségek korrekt felosztását, fizettem a bérleti díjat és olykor bebújtam az ágyába, szagolgattam az utolsó hálópólóját és bőgtem... Kollégája/lakótársa próbált vigasztalni, rögtön szólt, ha megtudott róla/tőle valamit "hivatalból". A barátnőim cipeltek mindenhova, de még a suli se ment, annira fájt a hiánya. Az anyja utálatoskodott velem, állandóan odajárt a lakásba ( persze volt kulcsa régebbről ), mindig egrecíroztatott, hogy befizettem, letöröltem, megcsináltam-e stb. 1,5 hónap múltán megtudtam, hogy az én álompasim, miután engem hazavitt, olyan kanos lett, hogy felhívta a barátnőm szaktársának a nővérét (régebbi csaja) és "meghúzta". Először azt hittem, hogy pletyka, de mivel a másik barátnőm nagynénje szokott kitakarítani a pároméknál ( ugyanabban a lépcsőházban lakott ) és állítólag telekiabálta a házat, hogy milyen igénytelenek a srácok, mert amikor "Atika is elutazott,de három használt óvszer hagyott a szemetesben - becsomagolatlanul. Így bírnak elmenni, hogy ilyen mocskot hagynak. És a bűz!"

Teljesen kiborultam, amikor kiderült. Kérdeztem a lakótársát, hogy mi volt, mit hallott, de ő akkor pont nem volt otthon 2 hétig, nem tudott semmit. Csalódásomban, sértett haragomban csak arra gondoltam, hogy megbüntessem a párom : lefeküdtem az első pasival, akit megláttam. A lakótársával, aki régebben próbálkozott nálam, de nem jött be. Tudott a régi közeledéséről a párom is, de mivel nemet mondtam, nem foglalkozott a dologgal. ( Na meg 25 év felett már kevésbé "drámáznak" az emberek.) Haragból lefeküdtem vele, meg még két pasival 1 héten belül. ( 3 pasi a 3 menetért...) :( A szerelmemnek köszönhetően már nem voltam szürke kisegér, jól néztem ki, hamar összejöttek. Megcsömörlöttem. Gyűlöltem magam, a férfiakat, mindent és mindenkit. Öngyilkos akartam lenni.

A következő években lassacskán kilábaltam ebből a depiből, de soha többé nem érhetett senki a csiklómhoz vagy a mellemhez, mert az nagyon fáj.

Férjhez mentem, van két szép gyerekem, minden tuti, szép az élet...

Egy hete beléptem az iwiwembe. ( Nem nagyon használom, nem szoktam "böngészni", ha valaki akar valamit, akkor megtalálhat, de ennyi. ) És ott volt Ő ... Bejelölt és írt egy levelet. Nagyjából a lényeg : örül, hogy boldognak tűnök, aranyosan a gyerekeim, jóképű a férjem. És nála vannak a Depeche mode CD-im, amiket mindenképp vissza akar adni nekem, mikor tudunk találkozni. Meg amúgy is, szeretne látni.U.I. : Megértem, ha ennyi év után nem akarsz velem találkozni, nem foglak zaklatni. De ha csak a Vica miatt van, ne légy hülye. Tudod, hogy nem csaltalak meg. Sokat gondolok rád.


Nézem a képeit, látom a szarkalábakat a szemén, de ez még mindig Ő! Tudom, hogy nem csalt meg, később kiderült, de vele ezt már nem beszéltem meg. Egyedül él, nincs senkije. Igaz, így 40 körül is a legdögösebb pasi a világon, biztos vannak csajai.


Én meg csak bőgök, depizek, mert szeretném látni, de úgy érzem nem helyes. A férjem az életem. De...még annyi mindent nem beszéltünk meg. Annyira vágyom látni, hallani a hangját! Talán ha látnám lezárhatnám magamban ezt az egészet. Vagy újra beleszeretnék...


2010. júl. 20. 12:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne találkoznod vele. Ahogy olvasom nagyon odavagy még most is érte, szerintem ő is rád mozdulna, ha találkoznátok. A lezárás valószínűleg a soha meg nem történt szexet jelentené, aztán ha megtörtént egyszer megtörténhetne még egyszer és így tovább... Nem hinném, hogy meg akarnád csalni a férjedet vagy felforgatni a családodat. mi van ha lefekszetek ő meg nem akarja ennyiben hagyni és elkezd hívogatni, meg megkeres esetleg még párodat is felkeresi valahogyan. Ma már van internet, telefon, sky-p. Szerintem bőven elég ha ezeken keresztül érintkeztek.
2010. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
ezt el nem fogom olvasni az is biztos:D
2010. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

édes-keserű történet :)

egyetértek az első válaszolóval

2010. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

nagyon érdekes történet.....mint ha film lenne:)

amugy még az is megeshetne ha találkozol vagy beszélsz vele visszajönnek a régi szép emlékek és hiányozni fognak meg maga a férfi is nem?? :S

2010. júl. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ő volt az igazi. És ha találkoztok, tuti, hogy össze jöttök megint. És ezzel te is tisztában vagy. Úgyhogy innentől rajtad múlik, hogy a család, avagy a szíved.... Nem lesz könnyű döntés, és iszonyúan sajnállak. Sajnos az érzések nem úgy működnek, hogy nem akarom őt szeretni és kész. Sok sikert neked, és így vagy úgy, de kívánom, hogy találd meg az igazi boldogságot! :)
2010. júl. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utálom magam. Egy szánalmas kis görcs vagyok. 34 évesen úgy picsogok, mint egy kis h.lye p.csa... Hogy lehetnék ezen minél hamarabb túl? Klinikai eset vagyok. Úgy tűnik, csak én vagyok ilyen ökör, barom...

2 hónapig voltunk együtt! KÉT HÓNAPIG 15 ÉVVEL EZELŐTT! Én meg úgy érzem, hogy az életem fénykorát éltük le együtt.

15 évig le se sz@rt. Nem keresett. Miért most? Én meg egy füttyére borulnék a lába elé. Megvetem magam.

És mi van ha túlspilázom? Ha tényleg csak a CD-ket akarja visszaadni. Az a baj, hogy úgy érzem, ha már semmit se jelentenék neki, az sokkal, de sokkal rosszabb lenne. Pedig tuti ez van. csak beképzelem...

Járt így már más is? Hogyan lehet ezt minél előbb lezárni?

2010. júl. 20. 21:14
 7/23 Senkimégisvalaki ***** válasza:

Én sem irigyellek, ez tényleg nehéz helyzet. :S


Szerintem se menj el hozzá. Ha meg akarsz valamit beszélni, azt a neten tedd meg, nehogy véletlen valamelyikőtök is elcsábuljon. Az életed a férjed? Akkor maradj is mellette és az esélyét se add meg annak, hogy ez meginogjon. Emlékezz, amikor te tudtad meg hogy megcsalt milyen érzés volt? Komolyan ezt akarod a férjednek is? Gyerekeitek is vannak, nekik se lenne jó, ha egy ilyen kis baki miatt jönne a tragédia.


Nem ellened akarok szólni, csak hogy kicsit gondolkozz el hogy mi történne azután, ha megtörténne a "ha".


Mamám mesélte, hogy a volt munkatársnője férjének visszatért a volt nagy szerelme. A pasas ott hagyta a családját, 20 évnyi házasságot és 3 gyereket. Igaz, kettő asszem már felnőtt volt, de akkor is...


Nem mintha azt feltételezném rólad, hogy megtennéd. De nem tudhatod, hogy adott pillanatban mit cselekednél. :S


Amondó vagyok, hogy neten beszélj vele picit, átbeszélhetnétek a dolgaitokat, de ezt zárjátok le.

2010. júl. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Senkimégisvalaki ***** válasza:

Előző voltam:


És nem vagy szánalmas. :) Figyelj, ez bárkivel megeshetett, szóval inkább azt mondom, hogy fel a fejjel!

2010. júl. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ma már jobban vagyok - sikerült az éjjel 4 órát aludnom.


Eszembe sem jut szétverni a családomat!Még a nagyobbik gyerek sincs 4 éves! A férjem meg olyan pasi, hogy folyamatosan csodálkozom, mit keres egy hozzám hasonló véglény mellett! Keresem a megoldást, hogy hogyan menthetném meg az életemet a rámtörő emlékektől. Az elmúlt 6 évben sikerült felépítenünk egy saját vállalkozást, született két gyerekünk, boldog voltam és elégedett. Erre most, a semmiből előtörtek a régi dolgok. És mintha egy gát szakadt volna át, elöntött mindent a keserűség, a mocsok... Vissza akarom nyomni ezeket a dolgokat oda, ahol eddig voltak. Azt hittem, hogy feldolgoztam, túlléptem rajtuk, de kiderült, hogy mégsem, a lelkem mélyén még mindig ott vannak. Méltatlanok a mostani életemhez, beszennyezik a csodákat. Hogyan győzzem le őket?

2010. júl. 21. 13:19
 10/23 A kérdező kommentje:

Ma megint írt...Mintha nem lett volna épp elég az elmúlt 1 hét...Nem lesz 3 napig netközelben, elmegy motoros túrára pénteken. Mintha bármit is számítana. Mintha bármi változna ettől.

Azt akarom, hogy vége legyen. Gyűlölöm! Olyan szép volt ez a 6 év! És most átszakadt a gát, minden emlék előjön. Amikor lefeküdtem a lakótársával, egyszerűen nem bírtam ellazulni. Tudom, a pasik szerint ez a jó: szűken, szárazon... Annyira rossz volt, annyira fájt, hogy a végén már teljesen elzsibbadtam, már átléptem a fájdalom kategórián, semmit nem éreztem, úgy elkínozta a testem. A második egy tapló volt. Sörszagú, lihegős, az aktus után kihajolva az ágyból okádott, oda mellé, a szőnyegre. A harmadik meg egy full lúzer volt.Az a tipikus göthös, bodagmellű csíraember.Akkorka farka volt, mint egy kávéskanál, lötyögött rajta az óvszer és az egész "műsor" alatt szívta a fogát és női hangon sikongatott... "Pfffff - áááááá, pfffffff-ááááááá..."

A lakótársa meg akkora nyomi volt, azt hitte, hogy együtt járunk. A második alkalom is ugyanolyan pocsék volt vele, csak már nem fájt - testileg.Szőrös volt a segge, de nagyon, és savanyú büdöset izzadt...

Pótfelvételivel átmentem egy másik fősulira,másik városba, azt hittem, hogy akkor jobb lesz. Megjött külszoliból és NEM keresett. Tudta hol laknak anyámék. Ismerte a barátnőimet.Kisváros átka : kérdezz meg egy embert az utcán, három lépésből kiderül, hogy az ismerősének az ismerősének a haverja vagy.

Baromira fájt, hogy még csak nem is üzent. A következő két évben 27 pasival próbáltam elfelejteni... Jó nagy buli ribi lettem. Kihasználtam a pasikat vagy épp ők engem. Büntettem a világot és magamat. Gyűlöltem őt, a halálát kívántam, de amikor otthon voltam, mindig felnéztem az albérlet ablakára, nem tudtam úgy menni az utcán, hogy ne lessem, várjam, hátha találkozunk... Óvodai barátnőmön kívül lassacskán mindenkivel megszakadt a kapcsolatom, még csak érdeklődni se tudtam mi van vele.

A bulikorszak egy Fiat Unoban ért véget... Még mindig hallom az ocsmány lihegését a fülemben..."Látod cica, ezt szeretem. Szűken, szárazon, az a jó!"... Egy buliban flörtöltem egy sráccal, az volt a terv, hogy jól felhúzom, aztán kiröhögöm és otthagyom. Hát ő nem így gondolta.Nem ütött meg, nem szorított kést a torkomhoz, önként szálltam be az autójába, ő meg elvitt, ki a városból, majd a koromsötétben közölte, hogy ő most szeretné "megkoronázni" az estét."És ha én nem akarom?""Hát cica, akkor vége a bulinak, lehet kiszállni az autóból és viszlát!" A végén volt olyan gáláns, hogy visszavitt a belvárosba és kitett ott, ahol kértem. Soha, senkinek nem mondtam el mi történt...

Azt hittem, hogy ezeken a dolgokon már túljutottam, de nem. Fésülöm a lányom haját és arra gondolok, hogy nehogy megerőszakolják. Megölel a férjem és rámtör az érzés, hogy ő is csak egy ocsmány pasi,akinek a muffon kívül semmi nem számít. Meg ilyen ökör gondolatok, amik már teljesen megmérgezik az életem. Újra és újra átélem a sok szemétséget, mint egy végtelenített filmet.

És ott egy hülye érzés, hogyha Őt látnám, akivel minden tiszta és ártatlan volt,ha mindezt elmondhatnám, talán megtisztulnék én is. Mintha újra 19 lennék...

Ahogy 9 évvel ezelőtt egy véletlen találkozás után szinte újjászülettem... Akkor is volt persze depi-hegyek, de a mosolya, a tekintete... Mással jártam, épp a páromat mutattam be a szüleimnek,így mentünk haza pár napra. A fősuli után évekig nem volt senkim, aztután munkakapcsolatba kerültem egy remek sráccal, amiből egy 3 éves kapcsolat lett.


Be akarom zárni a sok mocskot, mielőtt teljesen elborít.

2010. júl. 21. 23:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!