Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rájöttem kivel kavar a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem kivel kavar a feleségem. Mi tévő legyek?!?!

Figyelt kérdés
Slussz poén hogy egy szinten családos ember az illető.......

2019. dec. 21. 06:39
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
50%
Kezd el kimenteni a vagyont, ha voltál olyan hülye, hogy többet toltál bele, aztán beszélj a pasi feleségével és próbálj összejönni vele!
2019. dec. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
23%

3-as felállás? Cuckold?

Úgy is divat mind a két felállás. Már, az 1 az 1-ben kezd egyre ritkább lenni.

2019. dec. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
18%

Méltóság és büntetőjogi felelősség? Talán ezekre azelőtt kellett volna gondolni mielőtt valakinek a házastársához nyúlunk.


El ne képzelje már senki, hogy az ilyesmit szó nélkül el kell tűrni.

Főleg, hogy ezek többnyire unalom miatt történnek. Unalom miatt akar családokat szétverni.

A méltóság szerintem itt már nem létező fogalom.


A feljelentés meg nevetséges. Bár egész nyugodtan, legfeljebb ahogy mondod, a kérdező kap egy felfüggesztést, egyébként meg hülyére röhögni magát mindenki az elvert majmon.

2019. dec. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
48%
Ebben az esetben csak engem érdekelne h miben vagyok kevés a feleségemnek és erről beszélnék is vele?
2019. dec. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
46%
Igen utolsó, valószínű csak téged.
2019. dec. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
21%

Egyenlőre maradj csendben. Csinálj róluk fotókat, lehet nemcsak eggyel kavar.


Aztán pár hét elteltével borítás ki a bilit.

Akár kezdheted a palival .

Össze haverkodsz vele, amikor azt hiszi jóban vagytok, kérdezz rá, hogy cummant a feleségem?


De addig ne szólj otthon. Majd ha ez megvolt majd akkor meséld el, otthon hogy képzeld drágám találkoztam az új haverokkal Bélával.

Megkérdeztem tőle hogy szuperálsz.

2019. dec. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
72%
Én nem várnék,nem játszanék nyomozósdit,meg minek ilyen bizonyítékokat gyűjteni,gyerekes.Azzonal közöld a feleségeddel,hogy tudsz mindent,és viszontlátásra.
2019. dec. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Gyerek van itt is, ott is. Kicsit megneheziti a valast... Nem szivesen hagynám itt őket.
2019. dec. 21. 11:13
 19/30 anonim ***** válasza:
21%

Varjatok már egy kicsit! Az senkit nem erdekel h mit hianyolt otthon? Miert ment félre? Ezt kéne kideritenu!

Lehet bizonyotekok utan vadaszni de csak magad keszitwd ki idegileg. Csald vissza,utana kozold vele h vége! Mielőtt kilép az eletedbe tisztazzatok h mivel volt baja!

2019. dec. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
87%

21: Nem, nem érdekel, mert az nem ok az átverésre.

Egyenes jellem esetén ez úgy van, hogy az ember elmondja magától, mit hiányol.. aztán ha sehogy se jön helyre és nem érzi jól magát a kapcsolatban, akkor még mindig mondhatja, hogy nézd, ha találok mást, összejövök vele. És akkor is szól, ha ez az illető már a látóterében van...

2019. dec. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!