Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rájöttem kivel kavar a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem kivel kavar a feleségem. Mi tévő legyek?!?!

Figyelt kérdés
Slussz poén hogy egy szinten családos ember az illető.......

2019. dec. 21. 06:39
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
13%
Megunta a kis koktélvirslidet az asszony ?
2019. dec. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Szereted még?
2019. dec. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Igen szeretem. Bármi is történt, soha nem éreztem azt hogy megváltozott volna bennem vele kapcsolatban.
2019. dec. 21. 13:50
 24/30 anonim ***** válasza:
Akkor még turd el neki.
2019. dec. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
63%
Hozok ásót, tesó...
2019. dec. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
60%

beszéljétek meg ezt az egészet és ha ő is szeret még és tudjátok folytatni akkor dolgozzatok rajta.

Én is szeretem a párom (nem a férjem ) de olyan szinten nincs/pocsék szex hogy komolyan küzdenem kell hogy ne csaljam meg :(

Innen is lehet nyerni csak legyetek már öszinték!

2019. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
76%

Én a a 15 ös válaszadolóval értek egyet, ha valakit megcsalnak, akkor a nyilvanvaló rossz érzés és düh közepette azért el kell gondolkodni a mierten is. Ugyanis ez is ket emberen áll sokszor. Persze van, amikor siman az egyik fel ilyen vérű es azzal semmit nem lehet csinalni, az csak akkor nem megy felre, ha megkotik, de ezt mar akkor tudni, amikor

Az ember összejon vele. Az utolsó válaszoló meg azt ítja olyan keves es pocsek a szex a ferjevel, hogy alig birja ki, hogy ne csalja meg. Az erem masik oldala is sokszor ez àm. Vagy szerinted a ferjed óriasian elvezi veled a szexet? Ő is lehet ugyan úgy érez, ahogy te. En azt javasolnám, hogy a pasira semmikepp ne haragudj ez esetben, a felesegednek meg öszinten nyugodtan mondd el, hogy megtudtad es mondja el, hogy miert tette. Ennek fuggvenyeben lehet beszelni a valasrol, vagy ha lehet megoldast talalni, amennyiben te is hibas vagy.

2019. dec. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nem azon rágódnék, ami történt. Azon gondolkodnék, hogy b.. sszak ki velük kulturáltan! :-DDD Megkörnyékezném a kanját, és amikor már kezdené elhinni, mekkora barátok vagyunk, akkor borítanám a bilit.
2020. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Kérj pszichológustól tanácsot, hogyan kéne megközelíteni a helyzetet, kérdezd meg mit tudna tanácsolni, ha esetleg válás lenne, hogyan alakult a gyerekeknek a lelkivilága, jobb-e az nekik, hogy "állkapcsolatban" élnek-e tovább a szülők, baj ha a gyerekek érzik azt, hogy az anyjuk másra vágyik mint az apjukra. Hiába hiszed azt, hogy azért mert nem tud róla a gyerek az nem is tudja, eltanulja azt ahogyan viselkedik az anya és az apa. Ez volna a legbölcsebb döntés, nem pedig szubjektív véleményekre alapozni.
2020. jan. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
-l* srry
2020. jan. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!