Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem túl magam azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam azon, hogy a volt barátnő miatt lett vége a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

Alapból én nem vagyok féltékeny típus, de itt volt rendesen okom féltékenynek lenni.


Nem voltunk olyan sokáig együtt a barátommal, mivel az exe benne volt a képben. Beszéltek majdnem mindennap, amit én nem néztem jó szemmel, mondjuk a barátom se tett semmit azért, hogy megnyugtasson. Amikor kiderült, hogy létezem, a csaj felháborodott, lecsekkolt Facebookon és elkezdte lebeszélni a barátomat arról, hogy velem legyen. Többször küldött neki régi közös fotókat, hogy milyen jó időszak volt az. Én ezt már nem bírtam, szakítottam. Elvileg a barátom nem volt már szerelmes a csajba és nem akart tőle semmit, végül is 3 hónap telt el a szakítás óta és azóta sem jöttek össze. Sőt, nekem azt mondta mindig, hogy annyira megbántotta a csaj, hogy bánja, hogy megismerte, csak egyszerűen nem érti, miért ne lehetnének jóban. Mondjuk ez valamilyen szinten kamu, ha annyira ki lenne rá akadva, nem beszélnének.


Egy ideje újra beszélek vele, meg kicsit olyan, mintha megint alakulna valami köztünk és igazából én összejönnék vele újra, ha ez a nő nem lenne a képben és ha túl tudnám tenni magam. De mindegy is, a lényeg az, hogy azon a tényen szeretném magam túltenni, hogy egy jól induló kapcsolatomat egy harmadik személy szándékosan szétválasztotta, addig mesterkedett, amíg nem szakítottam és azóta is szétvet az ideg mindennap.


2019. dec. 21. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig elkéne fogadnod, hogy nem szeret téged. Ha szeretne nem szakítottatok volna az a helyzet. Igazából ez nem is a harmadik fél hibája. A pasié, aki nem volt elég erős. Gondolom szereti még az exét, és végül nem te kellettél neki igazán. Lépj tovább, majd megtalálod az igazit, akit neked szánt az élet.
2019. dec. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Soha semmilyen kapcsolatnak nem lesz vége harmadik fél miatt. Csak és kizárólag a kapcsolatban lévő két fél (vagy az egyik fél) hibájából. Ehhez semmi köze nem volt az exnek. Ez egyszerűen csak azért nem működött mert a párod nem szeretett téged, és nem is fog. Ez akkor sem lenne másképp ha nem lenne képben az ex.
2019. dec. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Sosem a 3. a hibás, jegyezd meg. Ha jó a kapcsolat, nyilván fontosabb lennél, mint az ex. Ez ilyen egyszerű. Innen nézve inkább te vagy itt a harmadik..


2. "nekem azt mondta mindig, hogy annyira megbántotta a csaj, hogy bánja, hogy megismerte, csak egyszerűen nem érti, miért ne lehetnének jóban."

-? Nyilván hazugság: most akkor azt is megbánta, hogy megismerte? Akkor miért tartja szorosan vele a kapcsolatot? Ellentmondás, tehát kamu.


3. HA valaki nem fontos már az embernek, ÉS még ráadásul be is kavar a kapcsolatába, AKKOR az kiiktatja azt, aki felesleges, és nem hagyja rombolni a kapcsolatát. Itt te tűntél el a épből nagyon is helyesen). HA annyira fontos lettél volna, magától vet véget az exel való jó kapcsolattartásnak, legkésőbb azután, miután rosszakat mondott rólad és fúrt.


4. Ő is döntött (lásd előző pont), és nem melletted. Jól érzed, az ex fontosabb, mint te. Nem értem, te még mind gondolkozol. Ja, hogy miért nem jöttek még a 3 hónap alatt össze? Nálad még sosem volt, hogy odavoltál alakiért, de nem működött volna a kapcsolat? Velem volt már ilyen. Hát csupán ezért.


De gyere vele össze nyugodtan újra, és nyeld le szépen akkor az ex árnyékát, és az örök 2. helyet, ha neked ez megfelel.

2019. dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy ahogyan azt előttem már nagyon jól megfogalmazták, te itt első soha nem leszel. Inkább maradj egyedül, és próbáld meg valahogy feldolgozni a sérelmeket, mint hogy megalázd magad. Egy ilyen pasi mellett mindig ez vár rád. Ha nem az ex, akkor lenne neki más, mert te nem vagy számára elég fontos. Felejtős!!!
2019. dec. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy ő nem szeretett téged, nem te kellettél neki, valójában magasról lesz**arta, hogy te mit érzel.


Szóval neked hasonlóképpen kéne tenned. ÉS Hagyni őt a fenébe.


Csak az idődet pazarlod.

2019. dec. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!