Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó döntésnek tartjátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó döntésnek tartjátok az elköteleződést 18 évesen?

Figyelt kérdés

Alig 16 eves voltam mikor megismertem a jelenlegi paromat akivel azota is egyutt vagyunk.

Kerlek ne ertsetek felre, nagyon szeretem ot, de olykor megis erzem mintha oregebb lennek a koromnal. Altalaban vele toltom a hetvegeimet, termeszetesen nem ismerkedek mas ferfiakkal es nincs nagy ralatasom a vilagra sem. Ugy erzem telnek felettem az evek es hirtelen azon kapom majd magamat hogy magamat sem ismertem meg eleg jol. Szonyen szegyellem, de neha vagyom arra hogy elmenjek szorakozni a baratnoimmel, megismerjek mas ferfiakat, megtapasztaljam hogy ki milyen, beszelgessek, flortoljel masokkal, hogy izgalmak erjenek, hogy randizzak valakivel, egyszeruen csak erdekelnek masok is es ugy erzem hogy van bennem egy hiany ezzel kapcsolatban, hogy nem tapasztaltam meg azokat a dolgokat amelyeket a korombeliek igen, hogy nekem a hetvegi program hogy nezek egy filmet a baratommal vagy elmegyunk a belvarosba setalni stb. Kerlek ne szidjatok ezert agyon, tudom hogy szornyu ilyenre gondolni ugy hogy parkapcsolatban elek, sosem csalnam meg ot, de szerettem volna oszinten leirni az erzeseimet.

A masik oldalam viszont azt sugja hogy jo vele lenni, nem kell nekem mas, tudom hogy o nagyon szeret, mindent megtenne ertem es egy szep hazassagban elhetnenk, a gyerekeim jo apa mllett nonenek fel ha o lenne az oldalamon. Manapsag nagyon keves rendes ember van ugy tapasztalom es nem szeretnem ot elvesziteni, nem is tudok igazabol belekotni a baratomban olyan jo minden teren. DE megis megvan az a hianyerzet amit fent emlitettem, talan a korombol adodoan.

Nem tudom hogy harcoljak e ez ellen, nyomjam el a kivancsisagom, vagy vegyek erot magamon es lepjek ki egy tokeletesnek mondhato kapcsolatbol csakis ezert..


2019. dec. 22. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Nem.

N/38

2019. dec. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hellmano ***** válasza:
Kevesen születnek arra, hogy az első komoly kapcsolatuk örökre tartson! És főleg ilyen fiatalon indítva a dolgot. Ami ugye értékelendő természetesen. Vannak emberek, akik kitudják úgyis élni magukat, hogy állandóan egy komoly kapcsolatban vannak, mert nincs több igényük. Viszont te kíváncsi Fáncsi vagy és szinte biztos vagyok benne, hogy nem tudsz, majd parancsolni magadnak és nyerni fog a kíváncsiság. Nekem pl. fiatalon nem volt komoly kapcsolatom, majd jött egy belevágtam az tartott egy jó darabig, de éreztem, hogy még nem kell ez nekem és még visszatértem a régi kerékvágásba inkább. Gondold meg neked melyik a jobb.
2019. dec. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Én 18 voltam, mikor összejöttünk, 20, amikor összeházasodtunk. Most 34 és életem legjobb döntése volt ezt az embert választani társamul, nagyon szeretjük egymást és boldogok vagyunk. Viszont bennem sosem volt kétely vele, vagy a közös jövőnkkel kapcsolatban. Lehet, hogy te még nem állsz készen erre, vagy nem ő a megfelelő pár számodra.
2019. dec. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2 év után már ezt érzed a párod mellett akkor semmi értelme vele lenned. Hogyha megfelelő párt találsz akkor nem lesznek ilyen érzéseid. Nem voltam sokkal idősebb amikor megismertem a párom, vele töltöttem a huszas éveimet teljes elköteleződésben. Sosem vágytam arra, hogy másokkal ismerkedjek, más pasikkal feküdjek le csak úgy egy buli után.

Az sem jó jel, hogy nem tudsz mellette bulizni, szórakozni, önmagad fejleszteni. Egy jó kapcsolatban ezek ugyan úgy megvannak mint ha szingli lennél. Ahol 2 év után már csak ez az öreges filmezgetés megy nulla fiatalos szórakozással abból sosem lesz jó kapcsolat.

Az aggályaid nem a korodból adódnak hanem abból, hogy nem a megfelelő emberrel vagy együtt és nem kötnek elég erős érzelmek hozzá. A kapcsolat sem igazán épít téged, nem motivál arra, hogy fejlődj és élj meg szórakozz.

2019. dec. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok! Köszönöm szépen az értelmes válaszokat!:)
2019. dec. 22. 16:11
 6/8 anonim ***** válasza:
"Nekem a hétvégi program, hogy nézek egy filmet a barátommal vagy elmegyünk a belvárosba sétálni" itt lesz a kutya elásva. Miért van ez így? Miért kellene beleposhadni egy kapcsolatba? Miért nem mentek szórakozni, miért nem szerveztek baráti összejöveteleket? Miért nem szakítasz idôt saját magadra? Egyáltalán semmi szégyellnivaló nincs abban, ha pezsgô társasági életre vágysz. Csak nyisd ki a szádat és mondd el a barátodnak, mit szeretnél.
2019. dec. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmi baj azzal, ha most elköteleződsz, csak számolj úgy, hogy 5 év múlva 99%, hogy nem vagytok együtt.

Vagy azt is mondhatnám, hogy mindennek meg kell adni az idejét.

Válaszd a szimpibbet. Ha én dönthetnék, akkor mind a ketten a kertem ásnátok fel, talán ezért nem én döntök mások életéről.

A döntés a tiétek.

2019. dec. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány éves a párod?
2019. dec. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!