Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti megengednétek a pártoknak vagy cikinek tartjátok?

Figyelt kérdés
Ti mit csinálnátok abban a helyzetben amikor a párotok meglátná,hogy küszködtök borotválás közben ott lent elég kényesen tudjátok megoldani a szőrtelenítést és akárhogy próbálkoztok nem jön le az összes szőr a nemi szervetekről a párotok pedig felajánlaná,hogy megpróbálja ő leborotválni ott ahol nektek nem sikerült.Nektek ciki lenne vagy elfogadnátok a segítségét vagy ez olyan dolog amit a nők szeretnek maguk megoldani bármibe is kerüljön?
2017. szept. 15. 21:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
5%
Én, egyszerűen kirúgnám a nőt.
2017. szept. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
Most nem azert, de ebben mi a nehez, hogy segitseg kelljen?
2017. szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22%
A rutinos nők ezt csukott szemmel is megoldják. Vagy a csaj most borotválja le először?
2017. szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
16%

Én epilátort használok. Lehet, hogy fájdalmas egy picit, de legalább minden szőr lejön és nem kell segítséget kérnem és nem bénázok közben.


Nem tartom cikinek, de a csaj inkább ne bénázzon már ennyit, mert ez csak a csajt minősíti, hogy még ezt se tudja megcsinálni egyedül segítség nélkül. Pedig ez csak egy borotválás.

2017. szept. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
25%
Terhesen az utolsó napokban is magam csináltam ezeket, szóval alapesetben sem engedném másnak...
2017. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
29%
Nem valami életszerű történet, nem is bírom elképzeni, hogy miért ne tudná valaki magának megcsinálni ezt....
2017. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
3%
Első válaszoló vagyok. A többi válaszolót is kidobnám. Szerencsére, nem minden nő ennyire beteg.
2017. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
32%
Férfiként bocs, hogy hozzászólok, de én már csináltam nem is egyszer barátnőknek. Nagyon szeretek segíteni nekik ilyesmiben is, meg lány tesók révén megtanultam bánni ilyen eszközökkel is. :P
2017. szept. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%
Kezdem azt hinni, hogy már egyszerű borotváláshoz is diploma kell. Ez azért nem agysebészet, legyünk már egy kicsit önàllóak.
2017. szept. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
12%
Pont azt akartam irni, mint a #10. Nem kell beugranj az ilyen kerdesnek.
2017. szept. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!