Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soknak tartjátok ezt az összeget, ha a nő nem keres?

Figyelt kérdés

Ha a nőnek semmilyen bevétele nincsen, mert háztartásbeli, de a párja pénzéből simán elkölt magára havi 30-35 ezret ruhára, kozmetikumokra.

Nem drága márkáknál, ahol csak egy felső 35 ezer, vagy egy arckrém 10 ezer, hanem olcsóbb ruhákra (turis, 300-1000Ft) és átlag áras kozmetikumokra (300-1000Ft).


Tehát semmit nem keres, de elkölt egy kisebb vagyont...


2019. jan. 20. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Nos, én itthon vagyok, de ennyit nem költök.

Persze ha kell valami azt megveszem, de nem esek túlzàsokba.

Sokszor a pàrom szól, hogy vegyek màr valamit magamnak.

2019. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Én nem tartom annyira soknak, bár ez nagyban függ attól, hogy mennyi a havi bevétel azaz mennyit keres a párja. Nyilván egy minimálbérből soknak számít, ha mellette albérletet és rezsit is kell fizetni és még meg is kell valamiből élni, de egy jól kereső állással ami havi szinten meghaladhatja akár az 1 millió forintot is, abból nyilvánvalóan egyáltalán nem sok.
2019. jan. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Ez neked kisebb vagyon? Jó hülye volt a nő, hogy egy ilyen csórójános háztartásbelije lett.
2019. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Hát ez lószar...Te valami tápióbükkönybattonyai alkoholista rokkantnyugdíjas vagy, hogy 35 ezer forintot egy kisebb vagyonnak tartasz? 😎
2019. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, miért háztartásbeli.


Ha azért mert lusta és nem akar dolgozni akkor mondhatnánk soknak is, bár nőként mondom, úgy, hogy olcsó dolgokat használok, hogy fsak a sampon-balzsam-tusfurdo-alapozo-szempillaspiral már 5000ftot súrolja. Ha emellé még használ más dolgokat is, akkor simán van az 10-15000 ft is.

És qkkor ebben még se fodrasz,se egy manikűr (pl. az en körmöm nagyon törik nélküle) .

Szóval könnyen elmegy ennyi pénz arra, hogy a férje ne mondja, hogy elhanyagolja magát a nagy otthonlétben.


Ha közös megegyezéssel maradt otthon teljesen rendben van. Ha lustaság, akkor nem adnék ennyit,ha férfi lennék, akkor kénytelen lenne elmenni dolgozni.

2019. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%

Ez egy középkategóriás ruhadarab ára. :D Szinte semennyi.

Persze függ a keresettől.

Na meg hogy a nő miért is nem dolgozik... én hiába keresek hússzor ennyit, nem lennék együtt egy lusta csajjal.

2019. jan. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

A kisebb vagyontól ez messze van!

BÁr ha mindenből ezer alatti cuccot vásárol, akkor mi a jó francot vesz minden hónapban 30-90 darabot? EZ már vásárlási függőség, még ha összeg nem is magas.

2019. jan. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem önmagában nem sok ilyen dolgokra 30-35 ezer forint, viszont havi szinten ennyit költeni azért elég húzós. Én egyetemista vagyok, szóval nekem sincs saját bevételem, kb akkor költök ennyit, mikor negyedévente (szezonálisan) vásárolok magamnak ruhákat, kozmetikumokat és ilyesmit. Havi szinten max 3-5000 forintot költök samponra, hajbalzsamra, testápolóra és egyéb kozmetikumokra (és így sem mindenből a legolcsóbbat veszem, hanem kb középkategóriás termékeket), ruhát nem veszek havonta, maximum ha sürgősen szükségem van egy adott ruhadarabra. Ugyan nem vagyok nagy sminkelős, de szerintem a mindennapokra a legtöbben nem is viselnek túl sok sminket, a legtöbb termék nálam minimum 2-3 hónapra elég. Ha nem pazarol az ember, akkor napi használat mellett is elég egy arckrém, arctisztító vagy egyéb bőrápoló szer két-három hónapra. Ruhát tényleg nem értem, hogy miért kell havi szinten vásárolni, ha azért, mert nem jó minőségű, hamar tönkremegy, elszakad, stb, akkor szerintem érdemesebb lenne a turi helyett inkább kicsit drágább, jobb minőségű ruhákat venni kicsit ritkábban, arra is kb ugyanannyi pénzt költ az ember, ha elosztja pár hónapra.
2019. jan. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Ez nem sok penz. Maximum akkor kisebb vagyon, ha a parja keres netto 170 ezret es ebbol elnek mindketten.
2019. jan. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

"Tehát semmit nem keres, de elkölt egy kisebb vagyont..."


30-35 ezer nem vagyon manapság :) persze kispénzűeknek lehet az, de gondolom nem te vagy a férj, aki eltartja a nőt. az, hogy turiban keress cuccot, már egy nagy segítség. a szappant, sampont közösen is használják/használhatják. krém nem fogy el egy hónap alatt. szóval a ruhákat biztosan nem csak magának veszi, mert 20-at nem lehet ott hagyni, az rengeteg ruhát jelent a turiban és nincs lakás, amiben ennyi elfér :D szóval valszeg a férj (+gyerekek?) is kapnak göncöt.

fodrász, ha rövid a haja és festi, akkor se hiszem, hogy havi 7000-nél többet költ. körmös az ami szerintem pofátlanul drága, egy sima épített francia manikűr 5000. de ha ilyen spórolós a nő, akkor nem hiszem, hogy műkarmot készíttet.


amúgy mi közöd hozzá??? a férj dolga, hogy asszony mire költi a pénzt és mennyit. gondolom ezt már megbeszélték.

2019. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!