Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van arról ststisztika, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arról ststisztika, hogy a megbántott barátnők milyen édességet fogadnak szívesen?

Figyelt kérdés

Ha a kapcsolat elejéről van szó, amikor még annyira nem ismerjük a másikat.


Köszi a válaszokat.


És kellemes ünnepeket.


2019. dec. 23. 20:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Konyakmeggy.
2019. dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
86%
Nincs olyan, hogy "a nők".
2019. dec. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
72%

Én a bocsánatkérést.


De inkább hagyd békén, ha ennyire buta vagy.

2019. dec. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Én az étcsokit, de az egy nő.
2019. dec. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
én a fehér csoki kivételével mindegyiket szeretem. 26N
2019. dec. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%

"nincs olyan, hogy " a nők ""

Ugyan miért ne lenne? Mert te egy különleges hópehely vagy?

"A nők" ez esetben statisztikai csoport.

pl. megkérdeznek 100 nőt milyen csokit szeret. 80% azt mondja tej, 15% azt hogy ét, 5% pedig nem eszik csokit.

Ebből kijelenthető, hogy a nők kedvence a tejcsoki.

Tehát mi a fenéért nincs olyan, hogy "a nők"?

2019. dec. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
A gesztust értékelik. Nekem hiába hozna bárki sima csokit, egy fél mosollyal megköszönném, mert valószínűleg elfelejtette, hogy nem ehetek mert IR-es vagyok (inzulin rezisztens, folyamatos diéta kell). Szóval hiába állítana ide bárki a világ legfinomabb csokijával, nem ehetem meg, mert felborul a diétám. Hiába mondják, hogy ezt vagy azt a csokit szereti a nők többsége, kínos mosollyal elrakom és valakit majd megkínálok vele.
2019. dec. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Lemaradt: szóval az a pici gesztus, hogy erre emlékszik és nem vesz normál, csak diabetikus csoki nálam nagyobb pont, főleg ha a bocsánatkérés is őszinte.
2019. dec. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
66%

Azért nincs olyan, hogy nők, te nagyon csökkent elméjű, mert mindenki más. És hiába hozol elém egy statisztikát, ha én rühellem az édességet, nem fogok megbocsátani.

A kérdező volt barátnője se biztos, hogy szereti. Bár érdekes, hogy ezt magától nem tudja. Hanem itt kérdezget hülyeséget.

Az biztos, hogy ha normális nő és nagyon megbántottad, akkor vihetsz neki gyémántot is, akkor sem fog megbocsátani. Ellenben, ha őszintén elnézést kérsz...

2019. dec. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

16-os:


Nyilván van olyan, hogy "nők". Aki ezt allítja hogy nincs, pusztan a "női büszkeség" miatt teszi.


De mindegy felesleges vitába nem kell belemenni


-----


Az értelmes valaszokat továbbra is köszi!

2019. dec. 24. 09:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!