Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megbántott a bárátom, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megbántott a bárátom, és nem keres, akkor?

Figyelt kérdés

2 napja megbántott, elrobogott a barátaihoz, és azóta nem hív nem ír és nem keres. Megbántás oka: túlzásba vitt alkohol és az azt követő “leszarom” viselkedés


Nem tudom, hogy fél-e tőlem és azért. Ti mit javasoltok? Hagyjam rá, várjam meg míg keres? A nagy egója nem engedi hogy keressen, vagy inkább attól fél amit mondok? Pedig nem veszekednèk vele, csak van annyi tartás bennem is van, hogy ezután az “én férfim” keressen engem... ilyen helyzetbe mèg nem voltunk így nem tudom mikor szándèkozik velem beszélni újra.


2018. aug. 13. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerű...én olyan vagyok, ahogyan te mondod..ha ő bánt meg, keressen ő. Viszont van, akinél időigényes ezt kivárni és ha gyorsan békét akarsz, neked kell lejjebb adni. Egyszer volt ilyen kapcsolatom, amiben még majdnem nekem kellett volna elnézést kérnem, hogy ő megbántott.. nem vagyunk már együtt. Azt szokták mondani, hogy az keresi előbb a másikat, akiben nagyobb a szeretet...
2018. aug. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Akkor zárd le, és így a legegyszerűbb. Nem jelentkezik, te se keresd, mert minek is? Inkább örülj neki, hogy mindenféle drámáktól, hisztériáktól, cirkuszoktól mentesen, lazán vége lett.
2018. aug. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hívott ma reggel, de nem értette, miért baj, hogy még csak most keres.. Azt mondta szeret.


Félt tőlem ès a drámáztástól, hisztitől. Pedig nagyon higgadtan tudom kezelni. Ma találkozunk.

2018. aug. 13. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi úgy szoktuk a férjemmel, hogy a megbántott fél "jelentkezik". Azèrt van így,mert nem akarunk meggondolatlanságot mondani egymásnak. Ha ő bántott meg engem, én érzem, mikor tudok újra indulatok nélkül kommunikálni. Mondjuk ez nálunk kb.egy órán belül megtörténik, nem telnek el napok duzzogva. Az egodat tedd félre, mert sehova nem vezet. Kettőtökön múlik a kapcsolat. Ha valami problémátok van, egyáltalán nem èrdekes, ki a hibás. Az az érdekes, hogyan kecmeregtek ki a gödörből. Pl.meg kellene oldani a barátod alkohol problèmáját.
2018. aug. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

manapság már túl sokan dobálóznka ezzel a szóval, hogy szeretlek....aha ja persze.


és? 2 napig nem szeretett?

2018. aug. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!