Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van arról ststisztika, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arról ststisztika, hogy a megbántott barátnők milyen édességet fogadnak szívesen?

Figyelt kérdés

Ha a kapcsolat elejéről van szó, amikor még annyira nem ismerjük a másikat.


Köszi a válaszokat.


És kellemes ünnepeket.


2019. dec. 23. 20:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Személy szerint én max. egy szerény kis virágra és egy normális beszélgetére szavazok ilyen esetekben. A hangsúly a közeledés mikéntjén van, a csoki édeskevés, kivéve ha egy óvodásnak viszed.

30/N

2019. dec. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
77%

Nem, nincs olyan, hogy nők, Kata van, Julcsa, Bori, egyéb.


Ez nem büszkeség. A páromnak sem fogok sört venni, és hozzákapcsolni egy kinyomtatott statisztikát, hogy hát a férfiak szeretik a sört, az van itt a papíron.

2019. dec. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Nevetseges hogy megsertodtok azon, hogy ti is csak egy statisztika reszei vagytok mint barki mas...

Pl. A nők 80%a a férfiakhoz vonzódik... ez azt jelenti hogy van benne 20% aki nem... attól még kijelenthetjük, hogy általában a nők a férfiakhoz vonzódnak... tehát továbbra is van olyan, hogy "a nők", amibe beletartozik leszbikus liliána és hetero hedvigné is...

Tehát ha odamész egy lányhoz ismerkedni, az jó eséllyel heteroszexuális lesz... Szóval mondhatjuk, hogy a nők a férfiakhoz vonzódnak leginkább, hiába van olyan is, aki nem, attól még ez igaz, és használható információ.

Nem vagy különleges, akárhányszor is olvasod a facebookon hogy de :)

2019. dec. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Habcsókot. :D
2019. dec. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Nem minden nő szereti ugyan azt

Pl nekem mindenféle csokit vehetnél, ugyan úgy kidobnálak ha ezzel akarnál békülni

2019. dec. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Hiába vonsz abból átlagot, hogy a többség mit preferál, ha a te barátnőd a kisebbséghez tartozik. Ezért hülyeség, de ezt szerintem úgysem érted, magas léc ez neked. Aműgy én a mogyorós csokit szeretem.
2019. dec. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Volt itt már ninden. Mogyorós csoki, fehér csoki, kindertojás.


Skacok, kár, hogy Mikulás már elmúlt, összeállíthattam volna neki egy kis csomagot...


De lehet ezt fogom tenni. Ma este beszélek vele.

2019. dec. 24. 15:08
 28/28 anonim ***** válasza:
Ferrero rochert vigyél vagy rafaellot
2019. dec. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!