Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3. éve vagyunk együtt, lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisokosok kérdése:

3. éve vagyunk együtt, lassan 9 hónapos terhes vagyok, mindenünk meg van, de a barátom nem boldog! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindenünk meg van: Pénz,szabadság,utazunk,a baba elsőre össze jött,egészségesek vagyunk,a baba is ,de a barátom mégsem boldog velem.

Külföldön élünk,így többnyire kettesben telnek a napjaink. Szàmomra ez természetes dolog,hisz egy család leszünk,mások is így élnek,közeledünk a 40 felé...Számtalan dologgal meg tudom magyarázni miért vagyok boldog így... Az viszont nagyon aggasztó,hogy a barátom,aki nemsokára apávà válik,boldogtalan ...

Mondtam neki hogy menjen haza ,Magyarországra egy időre,de nem akar...Így viszont senkinek nem jó...

Mit tanàcsoltok,mit tegyek?Segíteni szeretnék neki,de attól félek a baba miatt depressziós...Hogy megbánta...Lehet ezért menekülne...



#Boldogtalan a barátom #fél a barátom #megijedt a barátom
2019. dec. 24. 07:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%
Ebből válás, szakítás lesz.
2019. dec. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
"Én akartam a babát" - Köszönjük emese. Edd meg amit főztél.
2019. dec. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
14%
Ha ő nem akarta a babát, akkor azért szomorú. De, lehet, hogy mikor megszületik, imádni fogja. Büszke lesz rá, rád.
2019. dec. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
10%
Szivi az élet nem végig boldog kacagás. Ver? Nőzik? Mi a baj? Te vagy depressziós? Nem hízol el 2 mázsás 5 cm-es tokaszalonnás anyakocává. Meg már régóta nem dughat. Rendszeresen lepippantod. Mosolyogsz rá. Pozitív vagy. Mást nem tehetsz. Küldöd el magadtól? normális vagy? Miből fogsz élni. Másnak az a baja, hogy veri, csalja, otthagyja a párja. Neked?
2019. dec. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Beszélgetések eredményei? Amikor próbáljátok fejtegetni mit és miért érez, mire juttok?
2019. dec. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%
Itt a baj. Ezek szerint a gyereket TE akartad és nem TI akartátok! Ez semmiképp sem egy bölcs dolog. Gyereket csak akkor szabad vállalni ha mindkét fél akarja és még így is sokak házassága, kapcsolata rámegy.
2019. dec. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
50%
“Én akartam a babát” Akkor mi a kérdés??? Ne csodálkozz, ha otthagy. Önző vagy.
2019. dec. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!