Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elküldtem de nem azért mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elküldtem de nem azért mert nem szerettem, de nem értem miért ilyen?

Figyelt kérdés
Együtt éltünk, a pasimmal több mint egy évet, elküldtem hogy költözzön el, tőllem de azért mert már nem bírtam több fájdalmat, elviselni tőle, mert ha én meg bántottam ő 2 szeressen adta vissza, ha ő meg bántott sokszor azzal jött, mert én bántásnak akarom felfogni. De a lényeg, hogy albérletbe költözött és nekem hiányzik, de neki már fontosabb egy számítógépes játék is mint én. Nem érti meg hogy nem bírtam már lelkileg több fájdalmat elviselni, tőle, ezért küldtem el, de nem azt jelenti hogy már nem szerettem. És csak olyankor keress telefonon hogy mi van velem, ha éppen nem játszik hanem unatkozik. Olyan mintha azt akarná én fussak utána, pedig lelkileg a padlón vagyok támasz kéne és azzal jött majd akkor kezdjük újra ha majd össze rakodtam de így ő nem akar tőlem semmit se,és a karácsonyt a szüleivel tölti akik eleve sose tudtak elfogadni engem, és a kapcsolatunkat ez is rongálta. Én pedig egyedül töltöm az ünnepeket, legalább majd lesz időm gondolkodni mindenen. Csak nem értem miért nem nézz magába, miért tőlem várja a változást?

2019. dec. 24. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakíts vele minél hamarabb. Azok alapján amiket leírtál én ezt látom a leglogikusabb lépésnek.
2019. dec. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem élvezte eléggé a veled töltött időt. Lehet, hogy unalmasnak tartott téged de ezt nem merte elmondani vagy kilépni a kapcsolatból és ha volt valami kis probléma akkor gondolom mindig te voltál az oka szerinte.


Próbáld összeszedni magadat és olyat keress aki szeret veled lenni és nem csak akkor vagy jó ha nincs más elfoglaltság.

2019. dec. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Most nem akarok még egy lapáttal rád tenni, de te meg miért nem tudod megszakítani vele a kapcsolatot?

A lelki békéd legyen most az első. Véget ért, akkor teló kikapcs, face letilt, e-mail töröl stb. És próbáld meg helyre tenni magadban a dolgokat, mert így felesleges volt szakítani, mert ugyanúgy bánt!

2019. dec. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen bánt, hogy így áll hozzám, hogy nem érti meg hogy nem bírtam több fájdalmat elviselni tőle, mert amiket nem bírtam benne elviselni nem akart azokon változtatni de tőlem meg el várta hogy változtassak dolgokon de mondtam neki, hogy ha adsz én se adok. Együtt adjunk a másiknak és úgy lenne igazságos. És olyan mintha azt várná én fussak utána amikor lelki padlón vagyok azok után amilyen volt velem, és az is fáj hogy így gondolkodik hogy nem lát be semmit, nem tudom hogy rosszul gondolom e de nem a fiúnak kéne a lány után futnia ha a lány azért küldi el magától amiért én tettem az exemmel? Ha igen akkor ő miért ilyen velem? Miért ér többet a büszkesége nálam?
2019. dec. 24. 15:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az van, hogy a fiúnak kell a lány után futnia, hanem, ha az akar együtt lenni a másikkal, aki elküldte, akkor hívja vissza. Ha a visszahívás feltételekhez kötött melyek nem teljesülnek, akkor egyszerűen ne hívja vissza.
2019. dec. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
óóó szóval te szereted....hát ő téged nem.
2019. dec. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!