Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mi lehet a részéröl?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi lehet a részéröl? Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátommal minden este szoktunk telefonálni, általában ő szokott hívni. Tegnap elaludtam, mikor felébredtem késő este, láttam, hogy nem keresett. Furcsa volt, mert nemrég pont ő mondta, hogy törekedjünk arra, hogy minden nap telefonaljunk, amikor nem tudunk találkozni. És minden nap szokott is hívni.

Este annyit írtam neki, hogy jó éjt.

Erre válasz ma hajnalban jött, annyi, hogy jó éjt.


Majd ma reggelröl rámírt, hogy nincs jól, tegnap óta nagyon fáj még mindig a feje.


Erre én azt válaszoltam, hogy jobbulast, és boldog szülinapot. (Mert az ma van)


Látta, de nem valaszol.

Még egy annyit se, hogy köszi.


És ami még fura, hogy korabban megbeszéltük, hogy ma találkozunk.

Tehát nem ír, rólam nem kérdez semmit, és a találkozásról se szól.

Szerintetek? 25/l.29/f.


2019. dec. 26. 11:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ma reggelrol ráirtam, hogy jo reggelt.

Visszairt, de egy kerdest nem ttt fel. Rákerdeztem, hogy szeretne-e ma találkozni. Mire visszakerdezett, hogy en akarok?

Mire megírtam, hogy igen, azert kerdeztem tőle


Erre annyit írt, hogy igen, délutan.

2019. dec. 27. 09:35
 12/13 anonim ***** válasza:
Most ráadásul még elvárja hogy kapálózz utànna
2019. dec. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen. Az a mas, ami a gondja volt, az többek között ez. Hogy magamtól nem keresem elegszer. Ezt tette szóvá többek között.
2019. dec. 27. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!