Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csontianyja kérdése:

Mi a baj velem? Nem tudok párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

Nos, nem értem hogy egyszerűen nem szeretem a barátom szüleit meg a viselkedésüket és ugyan ez van a barátommal is rengeted dolog kiakaszt és úgy jön le mintha hisztis lennék pedig csak azt érzem hogy nem vagyunk egy hullámhosszon. de ezek ellenére nem bírok meglenni nélküle de lehet azért mert kevés barátnőm van? vagy mi a probléma? kezdem azt érezni hogy megfulladok. nem motivál semmire sem tiszta lusta vagyok mellette és ezt utálom

Mit tegyek?



2019. dec. 26. 15:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, bocsi a forgalmazási hibákért, a telefonomról írtam és automatikusan "javítja" a szöveget...
2019. dec. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
* fogalmazási :D na..m
2019. dec. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2020. jan. 5. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!