Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit csináljak ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak ezzel és a véleményetekre vagyok kíváncsi.! Valaszokat elore is koszonom?

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom, hogy a barátnomnek 1 het mulva a szuletesnapja, 18.

Es o folyamatosan mondja hogy most nagyon elakarja engedni magat hanyasig kell inni amig lenem szedul a szekrol.

Es mindezt , liget, morrisonsba kell neki.

Hivott engem, de en nem vagyok ilyen tipusu gyerek, en nem ereznem jol magam, meg minek menjek? Hogy folyamatosan figyelgessem, hogy most melyik pali megy oda hozza, nem akarom h errol szoljon.

De viszont tudom, ha egyedul engedem el akkor, nem tudja a hatarait es 90%ig biztos vagyok benne hogy az lesz a vege , hogy mas pali agyaba fog kelni. Aztam majd az lesz hogy sok volt a pia.

Mi a legkezenfekvobb megoldas?


2019. dec. 27. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szakítás. És egy normális értékrendű lányt keresni.
2019. dec. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

09:06

En is ezt tartom a legjobb megoldasnak egyenlore ha meg mindig igy gondolkodik.

Csak tulsagosan megszeretsz valakit, akkor nehez elengedni, mert amúgy nincs gond a kapcsolatunkkal.

2019. dec. 27. 09:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha reális az esélye, hogy a lány aggodalmaid és ellenvetéseid ellenére nélküled is elmegy bulizni és ráadásul egy átmulatott éjszaka után más ágyában köt ki, akkor nem szeret téged. Az igazi szerelemben a sajátunkénál is fontosabbnak tartjuk a másik vágyait, preferenciáit. Szerintem közöld vele őszintén, hogy milyen érzések vannak benned. Állítsd válaszút elé, s ha így is elmegy bulizni nélküled, akkor nincs semmi értelme a kapcsolatot folytatni vele, mert nem szeret igazán, csak eszköz vagy ahhoz, hogy jól érezze magát. Láthatóan fontosabb neki, hogy leigya magát, mint az, hogy neked mi van a lelkedben.
2019. dec. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

09:28

Ha meg en azt mondom h ne menjen, akkor azt valaszolja , hogy 1x van 18. Szuletesnapja es h miattam mar kihagyott par bulit es ezt mar nem fogja. De en igazabol bizok benne de fel liter pia utan nemmondom h igen. Eltunnek a gatlasai stb.

En igazabol nem akarom iranyitani de vannak dolgok amibe kell, ha meg magammellett akarom tudni ot.

Mint peldaul a mostani helyzetbe.

2019. dec. 27. 09:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd neki a szemébe, hogy a szülinapját szívesen megünnepled vele, de nem egy italozós buli keretében, hanem mondjuk kettesben, s hogy te ilyen társasági italozásra semmiképp nem vagy hajlandó vele tartani. Előre figyelmeztesd, hogy ha ennek ellenére elmegy a buliba, akkor nincs értelme a kapcsolatotokat folytatni. Ha ezután úgy dönt, hogy elmegy a buliba, azzal az italozást választja helyetted, s így bizonyítékát adja, hogy nem vagy fontos neki. Az ilyen barátnő pedig előbb-utóbb biztos csalódást fog hozni, hidd el nekem, nincs értelme tovább húznod vele. Keress olyat, aki tényleg szeret, akinek tényleg fontos vagy.
2019. dec. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Számomra a bizalom és a hűség alap egy kapcsolatban. Pont.

Én is ittam már le magam nagyon csúnyán sajnos, de nem csaltam meg a barátomat. Még csak nem is táncolok más fiúkkal. Mert szeretem a barátomat. Nem kell más. Ilyen egyszerű.

Fordítva is igaz. Szoktunk külön bulizni és sosem volt belőle probléma. (Kivéve, hogy mindig hiányzik a másik...)

Az alkohol csak kifogás a gyenge jellemeknek.

Nem figyelgetni hív téged, hanem, hogy bulizz vele, hogy együtt érezzétek jól magatokat, együtt táncoljatok. Ha nem akarsz menni, ne menj, de ha ennyire nem bízol a barátnődben, akkor mi érteleme ennek a kapcsolatnak?

2019. dec. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
11:48 Oroluk hogy te ilyen vagy, de o eddig visszamenolegesen az eletebe, nem arrol volt hires hogy o egy nehezen kaphato lany
2019. dec. 27. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!