Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom felszedett pár kilót....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom felszedett pár kilót. Mi a legjobb lépés ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Hangsúlyozom, engem abszolút nem érdekel, sőt, nagyon tetszik rajta, hogy kicsit macisabb lett. Szerintem most a legjobb és ezt mondtam is neki. Persze akkor is nagyon tetszett, mikor 6-8 kilóval könnyebben megismertük egymást, de most meglepően vonzónak tartom, sem többel, sem kevesebbel.


Őt viszont nagyon zavarja, hogy ennyi a súlya. És jót akarnék neki, hogy ne érezze magát rosszul a bőrében, ezért gondoltam arra is, hogy segítek neki ebben.


Rendszeresen edzünk mindketten, bár velem a heti 5-ből csak 2x edz úgy igazán. Együtt nagyjából ugyanazt esszük, nap közben én igyekszem salátát meg hasonlókat enni. Igazából nem bánnám, ha otthon is nagyon diétásakat ennénk, van is rutinom azokban a kajákban, csak nem akartam nyomatni folyton a csirkerizst meg a salátát, szerettem volna, ha jól érzi magát velem és nincs mindig az, hogy a kajára figyelünk... Ebből persze az lett, hogy én megmaradtam olyannak, amilyen voltam, ő meg kicsit szétcsúszott (a saját szemében legalábbis).


És továbbra is ez aggaszt. Egyrészt tetszik, ahogy most kinéz, de ezért önzőség lenne maradni a mostani életmódnál. Szekálni meg nyomasztani meg nem akarom ezzel és nem akaeok szólni bunkó módon azért, hogy mit és mennyit eszik. Nem tudom, hogy csináljam... Nagyon szívesen írnék neki edzéstervet is, ami heti több alkalmat tartalmaz, ugyanúgy jöhetne velem terembe többször, szívesen főznék is neki diétás étrend szerint a random szendvicsek és nasik helyett, de nem akarom, hogy úgy érezze, hogy már én is úgy kezelem, mintha zavarna a súlya. És nem akarok benne bűntudatot kelteni, hogy jelzem neki, hogy hát ezt vagy azt nem kellene, ha eredményt akarsz.


Egyelőre nem beszéltünk róla komolyabban, gondoltam, majd az ünnepek után, de addig is azon töröm a fejem, hogy hogyan lenne jobb. Szeretem és szeretnék neki segíteni, mert tudom, hogy őt ez zavarja. A másik oldalról meg olyan tökéletes most is a szememben... :/


2019. dec. 27. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha őt ez zavarja, majd tesz érte és lefogy.
2019. dec. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
És erről írtál novellát?
2019. dec. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ypszilon1980 ***** válasza:

Tesóm is egészségesen étkezik, jól meggondolja milyen ételeket fogyasszon, mégis hízott.

Nők nem nagyon szeretik, ha a súlyára megjegyzést teszel, még akkor sem, ha az pozitív. Ha ő elkönyveli, hogy zavarja, akkor ott te akármit tehetsz, semmi sem fogja megnyugtatni, csak sértődés lesz belőle.

2019. dec. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3: én vagyok a nő
2019. dec. 27. 10:20
 5/10 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ohh, akkor bocsi!

Főzzél neki többet akkor diétásan és talán akkor az nem annyira rossz neki.

De amúgy nem értem miért foglalkozol ennyit ezzel, ha nem zavar. Ő meg majd, ha tenni akar ellene, akkor tudja, hogy te tudnál neki ebben segíteni, erre a pontra neki el kell jutnia.

2019. dec. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mert minden nap felhozza, hogy szerinte ő kövér és nem hiszi el, hogy ez nekem hogy tetszhet :D És nem akarom, hogy rosszul érezze magát emiatt. Meg úgy bármi miatt
2019. dec. 27. 11:25
 7/10 Estádio de Felchút ***** válasza:

Tömegeléskor mindig feljön pár fölös kiló.

Majd tavasszal lediétázza. 6-8 kiló az 2 hónap alatt lemegy.

2019. dec. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kezd el sportolni, és vidd magaddal.
2019. dec. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De jó, hogy mennyien szartak elolvasni a kérdést
2019. dec. 27. 14:59
 10/10 anonim ***** válasza:
"csirkerizst meg a salátát", nagy rutinra vall....:D
2019. dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!