Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi ha egyedül dönt el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi ha egyedül dönt el mindent, az szakító ok lehet?

Figyelt kérdés

A női fél többször jelezte hogy neki rosszul esik hogy nem kéri ki a férfi a véleményét. Pl. a férfi csak úgy vett magának egy autót, nem beszélték meg előre. Ez első autója egyébként. Aztán egyszer csak szólt hogy kibérelt egy másik, jobb lakást és hogy odaköltöznek következő hónapban. Erről is csak a férfi döntött. Megbeszélés nélkül.


Nem házasok egyébként.


Ez a viselkedés női szemmel inkább ugyan idegesítő de mégis határozott, erős és független férfit lát? Vagy egy a nővel nem törődő, egoista férfit?


A férfi egyébként kifejezetten gondoskodó típus és minden szinten nagyon önálló (pl nem várja el hogy kiszolgálják), de ennek az önállóságnak talán ez az "árnyoldala" hogy egyedül dönt mindenben.



2019. dec. 28. 08:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#9 ott a pont!
2019. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

9-es tökéletes valasz.


Én ferfi vagyok de ha nő lennék, nem lennék együtt egy ilyen emberrel mert teljesen kiszamíthatatlan, nem lehet vele tervezni

2019. dec. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert egy kapcsolatban nem lehet egyedül tangózni.
2019. dec. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én most léptem ki egy ilyen kapcsolatból. A női fél szerepét tudom magaménak érezni.

Minden az ő pénzéből volt, h na majd közösen élünk ketten, végül azzal tett ki, h 'lakásom', illetve 'kocsim'.

(azt hitte, megcsalom, pedig nem így volt)

Külön is vagyunk. Sok idő után jöttem rá, hogy végig lelki terrorban éltem.


Ezek után az említett költözéses/autóvásárlós helyzetben én tovább állnék.

2020. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!