Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez, h lehet? A párját nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez, h lehet? A párját nem zavarja, h rengeteget dolgozik? H kb semmi életük nincs? Vki érti ezt?

Figyelt kérdés

Az egyik munkatársam szinte állandóan dolgozik, kb csak aludni jár haza.

Amellett, h majdnem mindennap 12 órákat dolgozik (hétvégéken is), mellette még tanul is, a párja mégis imádja Őt, sőt még egy pár hónapja el is jegyezte!


2019. dec. 29. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
És?
2019. dec. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Ismerek olyan házaspárt, aki 16 órát dolgozik és nagyon jól megvannak. Szerintem nem a te dolgot ne foglalkozz ezzel. Más életén miért jó neked vakarózni? Legközelebb mit fogsz kérdezni? Miért vész valaki cifra szőnyegét? Megsúgom: az boldog élethez nincs útmutató, mindenki maga alakítja a szabályokat.
2019. dec. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt 3 ilyen év. Közös kassza, közös befektetés, a párom azt mondta, ha bírom, ő is bírja. Ő is többet maradt benn, mert tudta, hogy úgysem vagyok otthon, kapott egy valag bónuszt is érte. 2 óránk volt egymásra, a többit egymás mellett alvással töltöttük, de volt ennek egy végpontja és kibírtuk. Cserébe olyan hétvégéket és nyaraláaokat toltunk, hogy mindenért kárpótolt. És utána is tök jó életünk lett, amire a vészmadarak természetesen csorgatják a nyálukat... Most lesz megint ilyen időszakunk, csak már a közös vállalkozás miatt.


Van az a kapcsolat, ami kibírja, van, ami nem. Exem például mikor 12órázni kezdett, inkább elhajtott, hogy nem akar így kapcsolatot... Ehh...

2019. dec. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha nekik ez így jó, akkor neked mi közöd hozzá? Az ő életük, nem a tiéd. Foglalkozz a magad dolgával. De utálom ezt, hogy mindenki a másik életével foglalkozik.
2019. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sokan élnek, így, ha jó nekik...


Nekem nem volna jó. És nem, nem értem, de semmi közöm más életéhez.

2019. dec. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Akiket ismerek és így élnek ott a nőt általában azért nem zavarja mert van szeretőjük...

Persze nyilván vannak kivételek de a tapasztalatok alapján ...

2019. dec. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valszeg a pasi dolgozik addig a nö meg a penzügyeket kezeli..
2020. febr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!