Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom rengeteget dolgozik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom rengeteget dolgozik, ami miatt nagyon kevés ideje van rám és a kapcsolatra. Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátom, és mikor együtt vagyunk (arra a kevés időre is), jól érzem magam vele és boldog vagyok, viszont látástól vakulásig dolgozik, és van hogy még hétvégén is. Azt hittem hogy most nyáron egy kicsit többet tudunk együtt lenni, de sajnos nem. Kicsit kétségbe vagyok esve, nem tudom hogy ez hosszútávon megéri-e. Azt is kicsit furcsállom, hogy több mint fél éve együtt vagyunk és abszolút semmi nincs. Kicsit össze vagyok zavarodva, tanácsokra lenne szükségem. Előre is köszönöm a válaszokat!

20/L


2018. jún. 17. 10:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Keress te is munkát, máris nem fogsz ezen agyalni.
2018. jún. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 iamaveryniceguy ***** válasza:
68%

"Azt is kicsit furcsállom, hogy több mint fél éve együtt vagyunk és abszolút semmi nincs. "

Ezt arra érted, hogy nincs szex?

2018. jún. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Mond el Neki - ha még eddig nem tetted-,hogy Te szeretnél Vele több időt tölteni, és ha lehet egy kicsit kevesebb munkát vállaljon, legalább a hétvégét hagyja ki.

Miért hajt annyira? Megértem,hogy mindenkinek kell a pénz, de így egy kapcsolatot sem tud megtartani/fenntartani ha nemszán elég időt rá.


Gondolom ha együtt vagytok is fáradt, ideges, pörög az agya, ezért nincs semmi - ahogy írod.


Mindenképp' beszélj Vele erről, mert ha nem teszed, esély sincs rá,hogy változzon. Lehet,hogy így sem, de akkor ott a kezedben a döntés,hogy vállalod-e ennyi idősen ezt hosszabb távon is.

Én nem tenném, hiszen meg sem tudjátok egymást igazán ismerni ha kevés időt töltötök együtt, és természetes,hogy vágysz arra,hogy együtt legyetek.


Hozza összhangba a munkát és a magánéletet. Tudom, távol álltok ettől, de ha gyereke/otthona lenne se működne ez ilyen formán.


Ha a szexet hiányolod lehet,hogy konzervatívabb, lassabban jut el odáig, de az is lehet az oka amit az előbbiekben írtam.

2018. jún. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyik rokonom esetében is a munkahely volt a gond. Aztán a házassága kezdett rámenni, majd alkoholista lett a férfi. Mikor megláttam azt gondoltam róla hogy hajléktalan, úgy le volt züllve. Aztán azt találtam neki mondani mikor kevésvé volt részeg, hogy miért nem éleszti újra a gazdaságot a tanyáján, méhészkedhetne és a gyümölcsöse is rendbe hozható még talán. Majd évekkel később meglátok egy jól öltözött daliás férfit abban a faluban, aki arra a rokonra hasonlított, de azt gondoltam hogy egy osztrák fickó biztos átugrott ide. Hát kiderült hogy ő az. Felmondta életét nyomorba döntő állását és otthon a saját és családja életével foglalkozik. A pincéjében több hordó különféle méz van, meg jól menő méhészete és gyümölcsöse. Az italról teljesen leszokott és a nap 24 órájában együtt van a feleségével és a gyerekekkel. Tréfából azt mondtam neki hogy azért az amerikai elnöki állást elvállalnád ugye? A határozott válasz az volt hogy Nem. Mert a szabadság és a boldog házasélet és boldogság nem eladó. Ma ha egyik gyereke bármikor azt kérdi tőle hogy apu játszol-e velem, vagy elmegyünk-e pecázni, ma már nem azt mondja hogy hagyjál békén mert hulla fáradt vagyok és holnap korán kelek mert dolgozom. Hanem azt hogy megvan a pecabotod és a bringád nem lapos?
2018. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
20%
Az nem lehet hogy van mas lany?
2018. jún. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
40%
Csak számomra fura, hogy sokan ragaszkodnak párkapcsolathoz, miközben érzelmileg, fizikálisan, lelkileg nagyon nem való nekik? Most nem rád gondolok kérdező, hanem a párodra. Minek erőltetni valamit, ami nem megy? Kérdezz rá, hogy terel-e vagy más lány van a dologban, mert kicsit sántít nekem ez a részéről „semmire nincs időm” dolog.
2018. jún. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Abszolut nincs semmi? Akkor ez max ismeretség,a kapcsolat alapja a szex a közös eltöltött idő. Lehet kifogás a munka és van neki más csak még nem közölte.. Amire akarunk arra ugyanis szakitunk időt,én sokat dolgozok mégis van időm a szeretteimre,minőségi. A többi kifogás.
2018. jún. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ne pontozzatok csípőből le. De vannak aszexuális meg szexuális zavaros pasik is,ez tény és való! Lehet fél a szextől.
2018. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ne pontozzatok csípőből le. De vannak aszexuális meg szexuális zavaros pasik is,ez tény és való! Lehet fél a szextől.Azért is igyekszik kerűlni a lehetőségét...
2018. jún. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ugye nem távkapcsolat?? Menjél elé a munkahelyére,vagy ha olyan hely délben vigyél neki ebédet.
2018. jún. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!