Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek a pasimért, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek a pasimért, ha rengeteget dolgozik?

Figyelt kérdés
ő 23, én 18. úgy alakult a dolog, hogy 3 hétig nála lakom nyáron. nincs is ezzel semmi baj, csak most kezdett el dolgozni (ezelőtt még nem volt tartósabb munkája soha), hajnali 4-kor kel, és fáradtan jön haza. egyrészt büszke vagyok rá, másrészt meg sajnálom, mert sosem panaszkodik. ha szabadnapos vagyok, főzök ebédet, sütök neki vmit, és hagynám aludni délutánonként, de nem tud. nagyon szeretnék tenni vmit érte. tudom, hogy más még ennél is többet dolgozik, de azzal nem vagyok párkapcsolatban:D
2012. júl. 19. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit tudsz érte tenni hmm hát amit tudsz azt látom most is megteszed csinálsz neki kaját hagyod pihenni megértően viselkedsz vele, szerintem ennél több nem is kell :)
2012. júl. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tudod te hogy mit kell tenned;)
2012. júl. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"hagynám aludni délutánonként, de nem tud"


Tudod te is a megoldást, de segítek a rejtvényfejtésben. :)

Kegyelemdöfésnek egy végkimerülésig tartó szex! Majd egymást átkarolva alszotok el. (:

Ennél több nem is kell neki, hidd el! Biztosan el fog tudni aludni, ha mellette vagy, talán csak ez hiányzik neki, viszont a szexet mindenképp érdemes beszorítani elé. :P

2012. júl. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!