Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is gonoszság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gonoszság a párunkat tesztelni úgy, hogy egy idegen nevében felveszem msnre és kikezdek vele?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam rajta már,de mindig az volt a véleményem, hogyha valaki ilyet tesz az már régen rossz és hihetetlenül sértő a párra nézve...(Mellesleg a hülye amcsi tinifilmekben is mindig az ilyen tesztelgetős-becsapós dolgokból van a balhé:D ) Vélemények?
2010. júl. 20. 20:57
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%
ááányáááddddd
2010. júl. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
és ha bejön? összejösz vele mégegyszer?
2010. júl. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
68%
ha odáig süllyedsz, hogy ezt megteszed, megkereslek, és tarkónváglak péklapáttal. ez utolsó, szar, szemét, szar dolog
2010. júl. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%

hát arra jó, hogy rájöjj h simán megcsalna-e a barátod...

de amúgy qrva nagy g/ciség

2010. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
tényleg gonoszság.és ha megtudja,hogy Te voltál?nem hiszem hogy örülne neki,hogy ennyire nem bízol benne.
2010. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Én csak kíváncsi vagyok a véleményetekre, én is ellenzem, mint ahogy írtam.Azért köszönöm az eddigi válaszokat...
2010. júl. 20. 20:59
 7/32 anonim ***** válasza:
51%
Dehogy gonoszság,nincs ebben semmi egy ismerősöm ezért (csak ott sms volt) beadta a válópert.Jó szórakozást
2010. júl. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
46%
nem. én is csinaltam ilyet. de nem annyira kikezdés volt, mint inkabb sima ismerkedés.. de simán válaszolgatott, nem is emlitette, h van kapcsolata. amikor megkérdeztem tőle, h van-e, azt irta, h " van 1 6 honapja... " -- igy, 3 ponttal a végén.. :S
2010. júl. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Mindenki félreért!Sose akarom megtenni,manapság szerintem sokan csinálnak ilyet!Engem a véleményetek érdekel,de ez a kérdésben is benne van.S:S
2010. júl. 20. 21:01
 10/32 anonim ***** válasza:
Én küldenék neki trójait. :D
2010. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!