Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tiltakozik ennyire az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltakozik ennyire az együtt töltött idő ellen?

Figyelt kérdés
Férjem utálja a családi összejöveteleket. Mindegy, milyen ünnepről van szó. Mikor eljön a látogatás napja, akkor undokká válik, próbálja elérni, nekem se legyen kedvem menni. Ma anyuékhoz mentünk. A család bent játszott, jól elvolt,ő kint a kanapén nyomkodta a telefonját. Szerinte ezek tök felesleges dolgok, mert nem csinálunk semmit. Ezerszer elmondtam, hogy ne jöjjön, maradjon itthon, de az sem tetszik neki. Szerinte sokkal hasznosabb lenne kint ülni a csónakban és pecázni. Én annyira örülök, hogy együtt lehetünk, nem kell kapkodni. Ki lehet kapcsolni kicsit. A szülők örülnek, mert körül ugrálhatnak. Semminek nem tud örülni. Tegnap itthon voltunk. Kimentünk kutyát sétáltatni, délután pihenő volt. Eu sem volt jó. Már nem tudok a kedvére tenni.
2019. dec. 26. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek a karácsonyi összejövetelek sokszor arról szólnak, hogy mások elvárásainak meg kell felelnünk. Nem csoda, ha valaki bevallja, hogy neki ez nem jön be, legalább őszinte.
2019. dec. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tágabb családunkban is van ilyen, de az ő fejlődését nagyon érdekes végignézni. Szerintem ez a dolog sokszor a gyerekkora vonatkoztatható vissza. Milyen gyerekkora volt? Milyen a kapcsolata a szüleivel? Unokatesóm férje úgy nőtt fel, hogy a szülei dobálták egymás között. Az ünnepek állandó stresszt jelentettek, mert nem mindenki vele akart ünnepelni, hanem mindenki nélküle. Fogalma sem volt arról, hogy egy család mitől család és hogyan lehet összetartó, hogyan lehet jó hangulatban eltölteni egy-egy közös estét, vagy akár napot. Mellettünk szépen lassan megtanulta és már képes jól érezni magát az ünnepek alatt.

Továbbra sem annyira fontos neki a családi kötelék, mint mondjuk unokatesómnak, de már legalább érti a különbséget.

Szerintem a pároddal az alapvető probléma talán ezen felül az, hogy mérhetetlenül önző. Meg sem próbál jó pofát vágni és kibírni néhány órát/napot a kedvemért, csak duzzog, mint egy sértődött kisfiú. Pont letojnám, otthon hagynám a francba, kezdjen magával amit akar, az én ünnepemet nem rontja el. :)

2019. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ollókezű Edward ***** válasza:
Ha nem akar otthon maradni, ami megoldás lenne ugye a problémára, akkor csak szemétkedik veled. Én simán megtenném, hogy félúton kidobjam a kocsiból. Jusson haza, ahogy akar. XD F@ßommal szórakozzon.
2019. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon csúnya dolog tőle - ha már neki nyűg minden családi szeánsz, igyekszik tönkretenni a Te kedvedet, napodat is.

Hagyd otthon...

2020. jan. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!