Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek ki van írva a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ki van írva a kapcsolati státuszotok Facebookra? Zavarna, ha a párotok nem lenne hajlandó kiírni, hogy veletek van együtt?

Figyelt kérdés

Nem túl aktív Facebookon, születésnapja van kiírva és néha felköszöntgeti az ismerőseit. Fél éve vagyunk együtt, nagy veszekedések árán 3 hónap után kiírta,hogy kapcsolatban van. Azért szerettem volna, hogy ki legyen írva neki is, mivel velem úgy jött össze, hogy ráírtam Facebookon. Régóta ismertem, csak sok ideig nem találkoztunk, mert én egy időre más városba költöztem. Azért írtam rá, mivel nem volt kiírva neki semmi, gondoltam akkor talán nincs senkije. Nyilván akkor nem írtam volna rá, ha azt látom, hogy kapcsolatba van.

Eddig avval jött, hogy azért nem írja ki, hogy velem van, mert a gyerekeinek még nem mutatott be és nem akarja, hogy Facebookról tudják meg. Megtörtént a bemutatás, de továbbra sem hajlandó kiírni. Nekem ez nagyon rosszul esik, nem értem hogy ha őt annyira nem érdekli az egész Facebook, akkor miért esik ennyire nehezére kiírni. Olyan mintha szégyellne. 30/N



2019. dec. 29. 22:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
55%
Nincs "fészbúkom" és már nem is lesz. Leszámítva azt a rövid időt amikor az osztálytalit szervezzük.
2019. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
78%
(A lány fél vagyok) Nincs kint egyikünknek sem, és nem is szeretném, hogy kint legyen. Sőt, nekem rendes profilképem sincs kint. Nem szeretném a netre kiteregetni a dolgokat, és ennyi.
2019. dec. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
72%
Na, ezen érdemes veszekedni! Tartalmas kapcsolat lehet.
2019. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
80%

Nem irja ki azért hogy a másik nöje meg ne tudja....


Ilyen dolgon kattogni....

2019. dec. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
35%
szerintem ne a facebookkal törődj, ezen felesleges veszekedni, engedd el, van aki nem szereti a facebookon a magánéletét megosztani, főleg ha eleve nem is használja nagyon. Én sem szeretném kirakni, hogy kapcsolatban vagyok, pedig nagyon szeretem a barátomat, de azok akik akarom, hogy tudják úgyis tudják hogy együtt vagyunk, a többi embernek meg semmi köze hozzá. :)
2019. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
17%
Amikor anyám 30 éves volt, én 5. (Úristen...)
2019. dec. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
30%

Én sem írtam ki, az exem meg folyton rinyált miatta.

Én meg pont letojtam, nem azért van a facebookom, hogy mindenki mindent tudjon rólam.

2019. dec. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
79%
Nincs kiírva, igazából nem is szívesen lennék együtt olyan pasival, akinek élete értelme, hogy minden légvételét megossza közösségi médián. Ha titkolna, akkor nem csak közösségi oldalakon tenné, hanem mindenhol, ez nyilván zavarna, de ha egyébként csak sz@rik az egész facebookos magamutogatásra, azt tudnám értékelni. Én sem tenném ki, hogy kivel vagyok kapcsolatban, aki ismer minket és érdekli a dolog, az úgyis tudná, aki meg nem, annak semmi köze hozzá. Nem az van kinn nálam, hogy "egyedülálló", hanem nem is látszik a kapcsolati státuszom és ez egy kapcsolat esetén sem változna.
2019. dec. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Noblesse Oblige ***** válasza:
52%
10 éve vagyok együtt a párommal (férjemmel) és a mai napig még ismerősök sem vagyunk facen. Minket nem izgat ez a dolog és csak a szűk réteg a fontos aki ismer minket.
2019. dec. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
22%
Nincs fészbukom. Problem solved!
2019. dec. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!