Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek ki van írva a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ki van írva a kapcsolati státuszotok Facebookra? Zavarna, ha a párotok nem lenne hajlandó kiírni, hogy veletek van együtt?

Figyelt kérdés

Nem túl aktív Facebookon, születésnapja van kiírva és néha felköszöntgeti az ismerőseit. Fél éve vagyunk együtt, nagy veszekedések árán 3 hónap után kiírta,hogy kapcsolatban van. Azért szerettem volna, hogy ki legyen írva neki is, mivel velem úgy jött össze, hogy ráírtam Facebookon. Régóta ismertem, csak sok ideig nem találkoztunk, mert én egy időre más városba költöztem. Azért írtam rá, mivel nem volt kiírva neki semmi, gondoltam akkor talán nincs senkije. Nyilván akkor nem írtam volna rá, ha azt látom, hogy kapcsolatba van.

Eddig avval jött, hogy azért nem írja ki, hogy velem van, mert a gyerekeinek még nem mutatott be és nem akarja, hogy Facebookról tudják meg. Megtörtént a bemutatás, de továbbra sem hajlandó kiírni. Nekem ez nagyon rosszul esik, nem értem hogy ha őt annyira nem érdekli az egész Facebook, akkor miért esik ennyire nehezére kiírni. Olyan mintha szégyellne. 30/N



2019. dec. 29. 22:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
29%
Nincs. Dedós vagy nagyon.
2019. dec. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
52%

Egy sima kapcsolatot nem rakok ki. Ha eljegyez az ér annyit, hogy kitegyem.

Egyébként képet se rakok ki.


Az is gáz amikor valaki pár havonta cseréli a nagy szerelmeit

2019. dec. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
20%
Ezt kérdezd meg a tini párkapcsolatok kategóriában, mert 30 évesen még mindig tini vagy ha ez annyira fontos.
2019. dec. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Nincs, soha nem volt és soha nem is lesz, rejtve van mindkettőnknél. Ha a párom erőltette volna anno, hogy kitegyük, lehet akkor vége lett volna a sztorinak, szánalmas dolognak tartom. Durván el lehetsz kényeztetve, ha ez a legnagyobb problémád, tipikus féltékenykedő idióta liba lehetsz, gratulálok, hogy ennyi idősen ennyi eszed van.
2019. dec. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
51%

Mondjuk az beteg, aki a saját FÉRJÉVEL nem ismerős a facen... Hát akkor mire van neked? Mire való a Facebook? Nem ismerősökre? Mid neked a férjed? Nem az ismerősöd? A családod akkor miért van a facen? Ők is az ismerőseid. Na mindegy, hát nem értem ezeket.

Meg, aki azt írja, hogy nem mutogatja magát a neten... Akkor miért van Facebook-od? Csevegni? Van Viber akkor.

Én kiírom, mert a Facebook profilon be lehet állítani magadról dolgokat. Ha kiírom, hogy xy helyen tanultam, dolgozom, stb. akkor a párom ne férne bele? 8 éve vagyunk együtt, 12 éve ismerem. Furcsa lenne nem megosztani ezt.

2020. jan. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!