Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a parom azt mondja, h sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a parom azt mondja, h sok neki, ha 5 napot ott alszok unnepek alatt az nem. Furcsa?

Figyelt kérdés
En kerdeztem mi baja, de nem merte elmondani, kozbe elmondta, h 1 napot tolthettunk volna kulon is, mert nincs ehhez hozzaszokva, pedig en kerdeztem az elejen, h zavarom , azt mondta nem.
2019. dec. 30. 11:51
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Fel eves kapcsolatol van szó, 37 evesekrol
2019. dec. 30. 11:52
 2/16 anonim ***** válasza:
27%

Neki ez sok. Ezt tiszteletben kell tartanod. Szüksége van némi egyedüllétre.

N

2019. dec. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
alig vagyunk egyutt heti 1 napot mirol beszelsz kedves valaszolo?????
2019. dec. 30. 11:57
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Én is ilyen fajta vagyok! Ne vedd a lelkedre. Szeretek egyedül lenni, elmélázni a dolgokon, töltődni. Ha valaki ott van mellettem akkor nem megy. Hiába szeretem az illetőt, akkor is kell tér.
2019. dec. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
37 evesen fura ez a gondolkodasmod, de az is, hogy ilyesmit nem tud(tok) elore, oszinten megbeszelni.
2019. dec. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha ez probléma 37 évesen, akkor be nagyon tervezz vele komolyabban
2019. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Arról beszélek, kedves kérdező, hogy nem ugyanaz az igényetek ezt illetően. Neki több egyedüllétre van szüksége, valószínűleg introvertáltabb, neked pedig több együttlétre. Ha szereted, tiszteletben tartod, mikor magányra vágyik. Vagy keresel mást, aki folyton veled akar lenni.
2019. dec. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen az lesz, nem mondta meg oszinten az elejen most jottem ra.
2019. dec. 30. 12:03
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én egyből arra gondolnék, hogy ezzel az illetővel nem kell komoly kapcsolatot tervezni. Összeköltözés pl nem is lenne így, vagy mi?

De ne legyen igazam.

2019. dec. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom érzem ha igazán szerelmes vagyok valakibe akkor minden percet vele szeretnék tölteni. Mi a párommal amikor nagy szerelem volt ez így is volt mindkettőnk részéről.
2019. dec. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!