Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradnál egy olyan férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradnál egy olyan férfivel aki mindig jó körülmények között élt, de szerinte ez nem fontos?

Figyelt kérdés

Röviden: Mindig jó körülmények között élt anyagi biztonságban a szüleinek köszönhetően. Mondjuk, felső-középosztálybeli budai létforma. Autóval járt, mindig volt pénz mindenre igy soha nem féltek mi lesz hónap végén. Megtakarítás, ingatlanok. Lehetősége volt tanulni, kapott lakást és autót.

Szerinte ez nem fontos és igazából nincs ennek jelentősége. De teljesen más a nulláról kezdeni az életet szülői segitség nélkül, havi átlagfizetésből. autó és lakás nélkül.

Két ennyire különböző ember kapcsolatának van jövője?


2019. dec. 30. 21:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én nem is igazán értem a kérdést. Én jó anyagi háttérrel rendelkezem bár a szüleim úgy neveltek hogy a pénz számít. Kaptam lakást és a család egyik autóját használom. Nagyon szerencsésnek érzem magam mert óvónői fizetésből a dolog esélytelen lenne. De ettől még soha nem dörgöltem senki orra alá sőt az ismerőseim többsége nem is tudja hogy a lakás az enyém.

És annak ellenére hogy így kezelem a dolgaim mégis az exem beszélt hasonlóan mint te. Ha féltékeny vagy rá hagyd ott. Már a volt páromnál se értettem mi a baja. Ahogy írták ha egyszer házasság lesz úgyis közös a vagyon ha meg nem lesz házasság nem mindegy kinek milye van? Ha nem tervezel vele komolyan azért mindegy ha meg igen akkor azért.

Egyedül abban az esetben tudom megérteni az aggályod ha szórja a pénzt és erre érti hogy mindegy vagy ha érezteti veled hogy ő a pénze miatt több. De ilyenekről nem írtál.

2019. dec. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!