Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöjjek össze vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze vele ilyen körülmények között? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy srác aki sajnos 4 évvel idősebb. Sajnos egyenlőre nem tudunk találkozni, ezért általában facebookon beszélgetünk. kirakott egy számküldős postot, akkor azt kellett kiírnia, hogy járna-e velem.( ez most nagyon népszerű az ismerőseim között.) Küldtem tehát számot és azt írta ki, hogy fiatal vagyok hozzá de ha nem lennék akár össze is jönne velem. gyakran rám ír. állandóan "bökdösődünk". mindig lájkol, hozzászól.:D de mindig az motoszkál bennem, hogy fiatal vagyok hozzá. nyomulni sem akarok, de ha látom, hogy facebookon van egy eseményem azonnal görcsbe szorul a gyomrom és... szerintem tudjátok hogy van ez. hogy tudnám jelezni neki, hogy a kor csak egy szám az esetemben. többen mondták már, hogy sokkal érettebb vagyok a koromnál. ezért többnyire idősebb barátaim vannak. és szerintem nem ismer még igazán. hogy tudnám magamra terelni még jobban a figyelmét, és így hogy jöhetnék össze vele.
2011. júl. 29. 02:29
1 2
 1/17 twinky ***** válasza:
Hany eves vagy?
2011. júl. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
15. ő pedig 19.
2011. júl. 29. 02:41
 3/17 anonim ***** válasza:

4 év nem is olyan nagy különbség...

Megkérdezted, hogy csak amiatt nem akar veled járni?

2011. júl. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

hivd el ranidra azza legg egyszerübb dolog és nem ciki ha te hívod el és nem ö téged. De vigyáz mert benne van hogy csak sex-re kellesz neki és ha azt hiszed hogy ö nem olyan az még nem azt jelenti hogy ö tényleg nem olyan szóval csak ésszel.

22/f

2011. júl. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem. de nem merem. ha akar valamit, akkor ő lépjen. és én nem is akarok a járásról beszélni vele ameddig komolyra nem fordul. egyébként, lesz a városunkban, városnap ahol több mint valószínű hogy találkozni fogunk végre. biztos vagyok benne, hogy nagyon szégyenlős leszek előtte. de mégis hogy viselkedjek vele?
2011. júl. 29. 02:46
 6/17 twinky ***** válasza:
Legy termeszetes, ha azt akarod, hogy onmagadert szeressen. Vezesd korbe, ha nem ismeri annyira a kornyeket. Erezze azt, hogy nyugodtan rad hagyatkozhat. Biztos lesz olyan program a varosnapon, ahol a tomegben is kicsit kettesben lehettek, hogy kozelebb keruljetek egymashoz.
2011. júl. 29. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
szerintem nem jó egy olyan helyen találkozni/ismerkedni ahol pl. ott vannak a srác barátai mert akkor egész máskép fog viselkedni mint ha csak egyedül lenne. És amúgy abba nincs semmi nagy dolog ha elhivód valahova ha nagyon nyuszi vagy akkor ott a facebook-ott mindeki bátor mert ha el megy veled akkor nyert ügyed van ha nem akkor meg lehozhatnád neki a csillagokat akkor sem fog elmenni velled.
2011. júl. 29. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy nappal is érettebb lennél a korodnál, akkor nem a szájba szopott Facebook-on töltenéd az életed felét. Elárulom, nem az a szerelem félreérthetetlen jele, ha valaki lájkol meg hozzászól az állapotodhoz. Kelj fel a kib@szott gép elől és találkozzatok. Elbaszott barom Fb generáció.
2011. júl. 29. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
szerintem te nem értetted a leírás 1 mondatát....EGYENLŐRE NEM TUDUNK TALÁLKOZNI! a városnap lesz az első. és csak telefonon és facebookon tudunk beszélni.
2011. júl. 29. 03:54
 10/17 anonim ***** válasza:

Hogy egy klasszikust idézzek..

"egyenlőre a sorozatgyilkos fog darabolni mielőtt kihordja a részeid az erdőbe

a szó amit kerestel az 'egyelőre' ..."

2011. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!