Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom szeret de eltaszít magától?

Figyelt kérdés

A barátommal másfél hónapja vagyunk együtt, nagyon szerettük egymást, látszott rajta hogy oda van értem. Aztán egy hete egyszercsak hirtelen a semmiből szakított velem. Azzal indokolta hogy az exevel nagyon nehezen viselte a szakítást és ő nem érzi úgy, hogy neki most kell egy komoly párkapcsolat, ő jól van egyedül. Ezt tényleg komolyan gondolta, azóta nem is keresett.

Mi tevő legyek? Nem akarom csak így elengedni hiszen szeret, és én is őt, de van tartásom nem fogok neki könyörögni hogy maradjon velem.



2019. dec. 31. 11:25
1 2
 11/13 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Nem tudom,nem ismerem a srácot,de te sem ismerhetted ki másfél hónap alatt igazán sok sok év mire megismerjük a másikat.

Ha így eldob,ez olyan karmikus dolog neki,ő szakított.

Az előzőnél az exe szakított vele.

Ezért van inkább egyedül.

Nem akarja,hogy fájdalmat okozzanak neki,és ő sem akar több fájdalmat okozni.

Ez olyan általános dolog.

Adj időt nektek ha még tényleg szeret,ahogy gondolod,fog keresni egy idő után.Ez elválik.

Vagy még egy olyan opció van,hogy túllépsz rajta,és ha később szeretne,akkor már nem engeded vissza.

Aki menni akar,arra rá kell adni a kabátot,de már a te szobádban nem vetheti le később,ha úgy támad kedve.

2020. jan. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem akar hülyiteni hitegetni inkább még a kapcsolat elején elmondta és szakított. Lehet hogy nincs túl a gyász időszakon ilyenkor hagyni kell neki időt ne zaklasd. De sztem ne várj hónapokat rá mégha érzett is valamit mert örökké nem varhatsz rá pláne ha nem biztosak az érzései.
2020. jan. 2. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ritkán lehet olvasni ennyire egybehangzó JÓ válaszokat. Ezekhez én is csatlakozom: köztetek csak vonzalom lehetett, de ez még nem szerelem. Hagyd őt magára, hadd teremtsen rendet az érzelmei körül. Nyugodtan ismerkedhetsz másokkal. (idővel ismét jelentkezhet, ha veled akar ismét kezdeni, de ha lecsúszott, az ne legyen a Te problémád).

Ffi

2020. jan. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!