Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lehet e újra kezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lehet e újra kezdeni az exel?

Figyelt kérdés
Aki csak a töltött káposztával tud jönni az kérem ne válaszoljon.
2019. dec. 31. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Miért, mi a szarral válasuoljunk? Nem, nem érdemes, mi is voltunk idióták, páran mi is kipróbáltuk, milyen ujra együtt hónapokkal vagy évekkel később és ugyanolyan elbaxott volt, mint korábban... Nem ismerek olyan embert akinek ez bejött volna. Az emberek nem változnak gyökeresen meg. Aki mellett egyszer nem volt jó, az mellett nem lesz jó. Főleg ha megcsalt meg tarsai.
2019. dec. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Töltött káposzta.
2019. dec. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 mikeXxX ***** válasza:
Szerintem ha mindketten akarjátok akkor igen.
2019. dec. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

En ujra kezdtem.

Hiba volt !,

Újra előjönnek a régi serelmek.

Talan még rosszabb lett mint volt.

És mar szabadulni se tudok tőle, nekem van egy házam, neki lakása volt, eladta direkt, hitelét vissza fizette belőle, es így még kirakni sem tudom .

Hibaztam.

Most meg iszom a levét rendesen !

2019. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hasonlo helyzetben voltam, mint tw.


Sokaig en voltamaz, aki ujra akarta kezdeni (holott en szakitottam), de aldomaz eszemet, hogy nem mertem neki mondani, csak baratsagszinten maradtunk masodszor.


Ahogy teltaz ido, rajottem, hogy nem ok nelkul szakitottam vele, a meglevo kulonbsegek, "hibai" stb meg mindig ugyanugy megvoltak, csak a kulo toltott ido + a maganyossagom miatt kepzeltem azt, hogy jvaltoztak a dolgok.


Van az a mondas, hogy az ido mindent megszepit.

Az esetek nagy reszeben ez tenyleg igy van

2019. dec. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

ex + (-val, -vel) = exszel

Szívesen! :)


A kérdésre:

A szexet érdemes, mert hát ha hiánya van az embernek... De kapcsolatot NEM!

Mondjuk nem sokat tudunk a szituációról. Mindig vannak érdekes dolgok, amik kivételt képezhetnek.


Mondjuk szerintem nem is érdemes kapcsolatba belekezdeni, amíg nem tudnak a felek bántás nélkül, asszertíven, hatékonyan és eredményesen kommunikálni. Szóval még tanulj a kommunikációról! :)

2019. dec. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha azt mondjuk, hogy nem érdemes mert már rácsesztél 1x, akkor nem fogod?


Ha lehetőséged lesz rá és azt mondja te vagy életem szerelme és rosszul döntöttem, akkor úgy is elájulsz majd tőle, és újrakezded vele..


Szóval max újra pórul jársz, csak utána ne brühühüzz .

2019. dec. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Újrakezdtük 7,5 éve. 3,5éve vagyunk házasok, 5 hónapos a fiúnk.Nekünk eddig működik.
2019. dec. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ismerősöm:

elsőre ha jól emlékszem 2 évet voltak együtt, egy szűket együtt éltek, majd a munka miatt távkapcsolatba kényszeültek. Ezalatt a srác megcsalta a csajt.

Kiderült, jött úgy fél év szünet. A csaj egész kivirult, de a srác nem hagyta békén, udvarolt, végül visszaédesgette magát, megpróbálták megint.

Munka és utazás miatt jobbára így is távkapcsolatban. Hogy hányszor csalta meg a srác azalatt, már nem szólt a fáma.


Egy vicces sztori, pár éve Szilveszterkor hármasban mentünk ezzel a párral bulizni (én - nő - szingli voltam akkor). Főleg a csajszi baráti köre volt így ő többeket köszöntött, beszélgetett, mi meg a sráccal beszélgettünk, én full semleges-udvarias voltam vele, mert a csaj jó barátnőm. Szó mi szó, miután felöntött a garatra a srác, kérte hogy ezt ne mondjam el a nőjének de bevallotta hogy kvajól nézek ki, fenemód vonzó vagyok (mai napig nem értem, hogy gondolta az egészet). Rövidre zártam hogy köszi a bókot de koncentrálj inkább a csajodra akit jól megbántottál nem is olyan rég. Erre cirádázni kezdett hogy milyen nehéz az élete a vezekléssel...


A lényeg hogy teltek az évek, további 2 ha jól emlékszem. A csajszinak is voltak plátói szerelmei, de lépni nem lépett, mert "már annyi mindenen keresztülmentek együtt". Elértek arra a pontra ahol most már el kellett volna köteleződni de a srác egyre jobban magába fordult. Összeköltöztek megint, s ez az egész csak erősödött és pár hónap után felrobbant az arcukba.

Szétmentek, szerencsére végleg.


Az én szememben hatalmas elpazarolt 5 év volt, a csaj esküszik hogy voltak ott jó dolgok, meg összeillettek, de jobb hogy vége. Ma már egy normális sráccal van szerencsére.


Vannak olyan helyzetek amikor megéri újrakezdeni, pld. hosszú, jobbára harmonikus házasság esetén, mikor mindkét fél beismeri a hibáit. A fenti és az ezekhez hasonló helyzetek szerintem fölösleges önkínzások.

2019. dec. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi 3 honap szunet utan ujrakezdtuk, de a "szunetben" is napi szinten beszeltunk. A szakitas oka az idohiany volt, teljesen eltert a programunk az egyetemen/meloban. Hetente volt h csak 1-2 orara tudtunk talalkozni (vagy meg ennyit se). De utanna rajottunk h inkabb talalkozunk kevesebbet mint semmit. Miutan vegeztem az egyetemen (lett melohelyem, fix jovedelmem es meg tudtuk engedni magunkan hogy osszekoltozzunk) ujra talalkozni kezdtunk es osszejottunk. Eltelt 6 ev es most minden rendben van kozottunk, nem bantam meg semmit. A kulon toltott ido szerintem megerositette a kapcsolatunkat.
2020. jan. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!