Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakivel megismerkedem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel megismerkedem a neten, mennyire bízhatok meg benne? Érdemes távkapcsolatot kezdeni így?

Figyelt kérdés

őszinte véleményeket kérek

24N


2017. szept. 22. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

nem kell túlbonyolítani

megismerted, kedveled, jól érzed magad vele, ha beszéltek? igen? akkor beszéljetek. csináld ami jól esik. éljél. ne félj élni.

persze eleinte vigyázni kell a sok idiótával, de az idő ezeket kiszűri.


csináljátok ami jól esik, szerintem nagy távolságból nem kell itt felcímkézni meg hűséget fogadni meg minden... mert az nyilván nehezen tartható meg menne a sértődés. el kell fogadni és felérni ésszel a szitut mindkét félnek. bizonyos szint azért kell ahhoz, hogy ez gond és sérülés (lelkire gondolok) nélkül működjön.


de teljesen működhető a dolog

2017. szept. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Heart of Darkness ***** válasza:
Nem lehet tudni, hogy mennyire bízhatsz meg valakiben. Ha jól kijöttök egymással és nem vagytok elérhetetlen távolságban akkor megéri megpróbálkozni vele.
2017. szept. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennel azert picit tobb informacio kellene.
2017. szept. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kudarc és az átverés lehetősége természetesen mindig benne van a pakliban, de ha nem mersz, akkor nem is nyerhetsz. Én is ismerkedtem neten lányokkal, sokakról kiderült, hogy nem olyanok, mint amilyeneknek tűntek, sokan szó nélkül leléptek, vagy hazugsággal hárítottak. Viszont voltak jó páran, akikkel találkoztunk, és sok panaszra nem lehetett okuk. Mindig javasoltam, hogy nyilvános helyen találkozzunk, mindig én fizettem, nem másztam rá senkire, nem is akartam kihasználni senkit, és volt, akibe bele is zúgtam, csak nem mertem elmondani neki. Ha úgy érzed, hogy megbízhatsz valakiben, és szimpatikus, vonzó számodra az illető, akkor szerintem hülyeség lenne kihagyni egy találkozást.
2017. szept. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elotte bizonyosodj meg rola hogy valos szemelyrol van szo. En a felesegemet neten ismertem meg es nagyon messze lakott de talalkoztunk, megtanultam a nyelvét es most hazasok vagyunk, egyutt elunk.
2017. szept. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagy tavbol is at tudnak verni, csakugy mint a szomszedbol is, ez mindig benne lesz :)
2017. szept. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miféle távkapcsolat egy ismeretlen emberrel?

Én amúgy Mari néni vagyok az Aranyág nyugdíjas otthonból, de, hogy jobban tetszek neked azt írom, hogy 25F

2017. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi 1000km-ről ismerkedtünk össze.


Őszinte férfi, én is az vagyok, fél évig csak cseteltünk.

Aztán fél évig ingáztunk - háromhetenként vagy ő ment, vagy én jöttem -, aztán összeköltöztünk.


Első találkánál picit feszült voltam (mint egy sima randinál), de akkor és azóta sem tudok negatívumot felhozni.

Persze, vannak hóbortjai, de mindent meg tudunk beszélni, kölcsönös tisztelet, szeretet, szerelem, elsőfokú szexuális élet... mindenben klappolunk.

2017. szept. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8 - én NŐ vagyok :D
2017. szept. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!