Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeret már a barátom? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret már a barátom? Már nem hallgat rám, szerintem kihasznál.

Figyelt kérdés

Több mint 3 éve vagyunk együtt, apróbb problémák mindig voltak, de most valahogy úgy érzem nem tartunk semerre.

Állandó probléma, hogyha találkozik a barátaival akkor józanul sosem jön haza, épp ezért már nem szeretem ha bárhova is megy velük. Kértem szépen, kértem csúnyán, már nem egy éjszakát sírtam át emiatt, de egyszerűen nem fogja fel. Az, hogy barátkozik az nem baj, sőt, de az, hogy utána olyan részeg, hogy megy össze-vissza, másnap meg nem lehet hozzászólni, mert rosszul van nem állapot.

Ehhez kapcsolódóan, hogyha éppen inni akar nem vezet ezért folyamatosan nekem kell, vagy próbálná rávenni egy cukros haverját, de neki meg van elég baja, nem érti, hogy magának kellene az ilyesmit megoldani, nem másra támaszkodni, hogy bulizni tudjon.

Ma is az anyukája visz minket egy szilveszterre, de aggódik hogy éjszaka az anyja nem szeret vezetni, ami érthető, de miattam pl. nem aggódik amikor hazajárok minden nap a munkából szintén sötétben messzebbről. Meg most is a havert próbálta megkérni, pedig neki is van külön programja. Nem értem, ha aggódik érte akkor miért nem vállalja, hogy nem iszik és megy ő kocsival.

(nekem már elegem az egészből, nem is akartam menni sehová az ivás miatt, azért nem vezetek)



2019. dec. 31. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak annyit tudok mondani ami nem működik azt nem kell erőltetni.

Miért vagy még vele ha már nem akarsz vele lenni?

2019. dec. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudod vele megbeszélni, hogy Neked nem esik jól hogy ilyen életet él és ezzel tönkre teszi a kapcsolatokat és nem mellesleg a saját életét is!?

Ha igazán szeret, képes változtatni csak Te is szeresd és segítsd ebben!

Nem ismerem úgy hogy van akire nem lehet hatni ilyen érzelmes beszélgetéssel!

Hát sok türelmet hozzá!

F

2019. dec. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem mentek taxival?
2019. dec. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Zsarolás.

Nálunk is ez volt, de kb majdnem minden nap, amikor itthon volt, mert külföldön dolgozik.

Van egy kifejezés az ilyen személyekre: alkoholista.

Próbáltál már a barátaival beszélni, h ne engedjék neki h annyit igyon? Mert ha ennek ellenére hagyják (ahogy velünk is volt), akkor sajnos veszett fejsze nyele, mert oda fog húzni, ahol igazat adnak neki és itatják. :(

2020. jan. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kerdes nelkul elhagynam a pcSaba, kinek kell egy alkoholista kolonc?
2020. jan. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!