Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret/kihasznál? Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret/kihasznál? Mit tegyek? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Kapcsolatban vagyok egy fiúval már fél éve, sajnos nem egy helyen élünk, de minden hétvégét együtt töltünk. Szeretem, de az utóbbi időben elbizonytalanodtam, mégpedig azért mert szeretne hozzám költözni, (szüleimmel élek) ezzel az a probléma: Előszőr is a szüleim nem kedvelik annyira de a kedvemért megengednék. Másodszor is az a nagyobb baj hogy én szeretném a jövőmet minél hamarabb megalapozni, önálló lenni, spórolok, gyűjtögetek, plusz munkát vállalok, ő ezzel ellentétben nem ilyen, sokkal többet keres mint én mégis mindig kölcsönkér tőlem, sokszor elmegyünk valahova amit ő szervezett le ésa végén megkér hogy én fizessek mert, „neki nincs pénze”. Míg én házimunkát végzek otthon ő szemrebbenés nélkül végig nézi ahogy cipekedek, sosem kérdezi meg hogy segítsen e, nem szeretnék az esetleges közös jövőnkben mindent én csinálni, ha óvatosan utak rá, akkor látom rajta hogy érti és még meg is sértődik kicsit. Azt még hozzá kel tennem hogy én vásárolgatok neki, kedveskedek neki apróságokkal, ő még soha sem vett nekem semmit, a névnapomra is csak egy sms-t kaptam tőle. Nem akarom hogy hülyének nézzem, és kihasználjon, mert kezdem ezt érezni, de e mellett érzem azt is hogy szeret engem. azt tudom hogy határozottabbnak, és karakánabbnak kellene lennem, de az nehézen megy nekem. Szerintetek menthetetlen a dolog? ti mit tennétek? mindketten 25 évesek vagyunk

2018. szept. 10. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

minden mondatodból süt, hogy kihasznál.


ja, hogy néha mondja, hogy szeret? én ingyen is mondom, ha szeretnéd!:)

2018. szept. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Te igy hobbibol bszod el az eletedet meg az idodet egy ilyen senkihazi mellett?
2018. szept. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem addig nem fogod fel a köztetek lévő helyzet súlyosságát, amíg össze nem költöztök és rád nem zúdul a valóság.

Nem a szerelem hiánya a baj. Hamem az hogyha ő nem változik (és te nem hogy erre motíválnád, de még asszisztálsz is az életviteléhez) akkor össze fogsz roppani. Sok embernek tört ebbe bele a bicskája. Gürcölt, spórolt építette az életüket. És kitartot a párja melett mert a szerelem a mesékben mindent legyőz... de ahogy egyre idősebb leszel már nyugalomra vágysz, egy társra aki melletted áll, aki támogat, aki egyetért veled és nem leszív, akadályoz, elhordja amit te felhalmozol... akkor jön rá a többség mit is jelent a "társ" fogalma és hogy az nem ott merül ki, hogy "dehát szeretük egymást".

Szerintem költözz vele össze, mert felgyorsítod ezt a felébredős folyamatot. Csalódnod kell, veszeledned kell, ki kell ábrándulnod belőle hogy el tud hagyni és olyan férfit keres akivel picit több is összetart mint a hormonháztartás. Azzal meg lehet öregeni és családot is tudsz alapítani.

2018. szept. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem is költözz össze vele, mert ha eddig nem esett le, mennyire kihasznál, úgy talán észreveszed. vagy majd a szüleid (szerintem ők már világosan látják, milyen ez a pasi).
2018. szept. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen hihetetlen,hogy egyre több az olyan kérdés ahol a pasi lehúzza a nőt anyagilag... szerinted kérdező a 2 szép szemedért akar hozzád költözni ?
2018. szept. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!