Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz folytatás? (Bocsi ha hosszú)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz folytatás? (Bocsi ha hosszú)

Figyelt kérdés

Barátommal 1 hónapot voltunk együtt.

Minden jó volt, minden nap találkoztunk, elvoltunk.

péntek-szombat este buliztunk együtt, pénteken feküdtem le vele először, szombaton is voltam vele. És már régóta ki volt akadva azon, hogy időhöz vagyok kötve mikor menjek haza a buliból. (Tudom ciki, nem tehetek róla) Aztán ugye eljött az idő, haza kellett mennem. És erre nagyon megsértődött, és azt mondta inkább akkor szakítsunk mert ez így neki nem jó :( Azóta nem is akart velem beszélni, nem találkoztunk. Köszön az utcán és ennyi.. Üzentem neki 1-szer a haverjától hogy hiányzik ás szeretem és csak mosolygott a haverja szerint. Meg írtam neki sms-ben is hogy nem akarom elveszíteni. Most várok mi lesz. Szerintetek csak pillanatnyi felindulás volt egyből ez a szakítás dolog, vagy folytatni fogjuk?


2010. júl. 20. 22:28
 1/8 A kérdező kommentje:

O.o


Hát erre nem gondoltam volna!

Hogy te milyen okos vagy...

Biztosra tudom hogy nem csak kihasználni akart!

Tudod, nem minden kapcsolat működhet kisebb félreértések, problémák nélkül! Főleg az elején. Csak nem tudom számíthatok-e még folytatásra :( Nagyon szeretem

2010. júl. 20. 22:41
 2/8 A kérdező kommentje:

A másik +

Te szutyok leszbi gondolom milyen lehetsz ha nő létedre ilyen mocskot írsz te ... Nem mondok semmit!

Csak szégyellheted magad.

Te lehet b*szol, de mi lefeküdni szoktunk egymással / szeretkezni nem pedig b*szni!!! 2 között van 1 kis különbség

2010. júl. 20. 22:45
 3/8 A kérdező kommentje:
Már kitörölték a válaszát :@
2010. júl. 21. 11:06
 4/8 anonim válasza:

Szerintem felesleges rá várnod...hagyd a fenébe aki ien dologért azt mondja h na jó akkor szakítsunk azzal nem érdemes foglalkozni:)

Am nem gáz h időhöz van kötve a bulizásod de ez kortól függ:)

2010. júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Most olvastam csk h szereted meg h nem oan kihasználós típus akkor érdemes lenne ha elmodnanád a szemébe:)

beszélj vele ne sms és ne üzenj senkivel te magad beszélj vele:)

Sok sikert remélem hasznos a "tanácsom"

2010. júl. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Mikor terveztem hogy beszélek vele, épp az előtt jött sms hogy beszélnünk kell, mert ő nem szeretné ha vége lenne, hiányzom neki, és szeret!!!! :D

2010. júl. 22. 10:09
 7/8 anonim válasza:

Úgylátszik megjött az esze :) örülök nektek:)

Az előző kettő voltam:P

2010. júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2010. júl. 23. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!