Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj van velem ha nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van velem ha nem vagyok bújós? Okozhat ez gondokat később?

Figyelt kérdés
Nő vagyok. Nem vagyok túl ölelgetős típus, mondjuk még nem vagyok szerelmes se. Baj lehet ebből később? Mondjuk ha gyerekeim lesznek? Nálatok kizáró ok? Rámehet erre egy párkapcsolat?
2019. dec. 31. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ez azt jelenti, hogy nem szeretnéd folyamatosan így kifejezni a szeretetedet (főleg mások előtt az pl. az utcán), akkor semmi gond ezzel.

Ha viszont azt jelenti, hogy képtelen vagy kimutatni az érzéseidet, az már baj.

2019. dec. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik exem ezen folyton kiakadt...
2019. dec. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs gond, nem mindenkinek jön be, ha valaki ölelgetős.

Nekem mondjuk igen, és kifejezetten rosszul érezném magam egy ilyen kapcsolatban, de mint mondtam: nem vagyunk egyformák, valakinek bejön, valakinek nem.

2019. dec. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lehet, hogy összepasszolnánk, nem szeretem én sem ezt a dolgot.
2019. dec. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!