Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire fontos az hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire fontos az hogy valaki bújós legyen?

Figyelt kérdés
2-3 hosszabb párkapcsolaton vagyok túl, eddigi pasijaim valamiért számomra extra bújósnak bizonyultak. Én is szeretek ölelgetni, kiskifli-nagykifli, mákoscsigabigában elaludni...de nem szeretem azt hogy minden egyes pillanatban amíg fekszem átölel úgy a párom hogy az számomra zavaró. Nyom itt, nyom ott, alattam van a keze, a fejem alatt, folyamatos körbe ölelés.. Nem kényelmes. És nem tudom vele megérttetni hogy ez nekem így nem jó. Próbálkozzak megértetni , hogy ez nekem szar vagy ez valakinek alap és sosem fog nem halálra ölelgetni? Friss kapcsolatról van szó amúgy. Velem van a baj? Vagy vannak még nők/emberek akiknek ez így nem lenne oké?

2018. márc. 21. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
A filmekben is ez van. Mindenki onnan szedi az ilyen hülyeségeket.
2018. márc. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
29F vagyok és ugyan időnként én is szeretek bújni, de aludni úgy nem tudok. Majd ha komoly férfit szedsz össze, kevésbé lesz az.
2018. márc. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nincs túl nagy tapasztalatom, mindig velem egy idős pasijaim voltak, a mostani egy évvel idősebb. 23 éves vagyok. Igazából egyenlőre csak alakulóban a dolog, de lehet hogy pont emiatt inkább kihátrálok.
2018. márc. 21. 22:56
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Tok normalis dolog osszebujva aludni. En azokat nem birom, akiknek minden baja van egy osszebujastol. Mindig igy alszunk a parommal.
2018. márc. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon fontos, hogy a párom bújós legyen. Az exemmel közel 4,5 évet voltunk együtt, és szinte mindig összebújva aludtunk el. Persze este szétmásztunk az ágyban, de a kiinduló alvó testhelyzet ilyesmi volt:

[link]

Nem gond, hogy te nem vagy ilyen. Viszont ha a partnered bújósabb, az okozhat konfliktust a jövőben.

2018. márc. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Háát...Mióta vagytok együtt?

Még talán akkor megèrteném ha már jó ideje együtt lennétek,ès akkor nem lennél annyira bujos..DE az elején vagytok,és akkor se?


Mindenki más igazából e téren,de ha ti mások vagytok akkor ebből lehet még vita.

2018. márc. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vagy 10 evig en sem voltam bujos. Kellett a hely, ragaszkodtam a kis szferamhoz, mert kenyelmetlen volt. Nem az volt a gond, hogy nem szerettem bujni, csak nem tudtam elaludni a kenyelmetlenseg miatt. Az nem bantott, hogy mondjuk fogjam a masik kezet es ugy aludjunk el, vagy hogy a labujjunk osszeer. De ennel semmi tobb, ha alvasrol van szo. Egeszen a volt baratomig. O valamiert at tudta ezt a hatart lepni nalam. Igy is voltak kenyelmetlensegek, pl. az en kezem es labam legyen felul, es ne az ove az enyemen, mert az kenyelmetlen nekem. Azota nem volt senkim, igy nem tudok nyilatkozni. De ertem a problemad, es ez lehet konfliktusforras.
2018. márc. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a fontos, hogy más mértékben legyen bújós. Hasonló igényűt keress.
2018. márc. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Szimpla szeretet nyelv!

Sok ferfi igy mutatja ki a szeretet,ilyen aprobb dolgokkal

Szerintem inkabb örülj neki

bar ha teged zavar,akkor egy „hideg“ ferfi jobban illene

2018. márc. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

15 év után is minden este úgy alszunk el, hogy összebújunk, ez olyan mint egy rituálé. Kivétel max akkor van, ha valamelyikünk beteg és külön alszik. Nálunk is van olyan, hogy a párom gerince nem a legjobb állapotban van és akkor csak egy adott pózban tud pihenni, de akkor is valami testi kontaktus van, vagy a kezét fogom, vagy hasát.

Nem minden partneremmel bújtam így össze, így utólag mondhatom, hogy nem véletlenül. Szerintem akkor kell majd aggódnod ha nem keresi a közelséged, addig csak műbalhéról van szó.

2018. márc. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!