Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyen helyzetben csinálni?

Figyelt kérdés
Szóval van egy barátnőm, akit szeretek és jól érzem magam vele, de egyszerűen nem érzem hogy "kitöltene" és a legtöbbször magányos vagyok mellette is :( szakítani nem szeretnék, de mivel nem érzem teljesnek a dolgot, így nekem olyan mintha hazudnék neki 😢 és emiatt nem tudom hogy vele maradjak e, nem hogy csalódni fog :( de megbánti sem akarom azzal hogy szakítok :(

2019. dec. 31. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szereted mint embert, de nem illetek egymáshoz. Inkább előbb mondd meg neki, ne pazarold az idejét. Csalódni mindenképp fog, de ez elkerülhetetlen, csak ezért ne maradj benne egy olyan kapcsolatban, ahol magányos vagy és nem látsz közös, hosszútávú jövőt.
2019. dec. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb kapcsolaton dolgozni kell. Előbb vagy később de rájön erre mindenki. Ha valami nem tetszik, kommunikáld le felé, aztán találjátok ki együtt a megoldást.Ha nem működik akkor azt ő is érteni fogja. Viszont így nagyon gáz szakítani. Nagyon mérges lennék az apja helyében hogy ilyen tökfilkóval sodorta össze az élét.
2019. dec. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elöbb utóbb vége lesz,ha igy érzel...
2019. dec. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A probléma ott van, hogy egészséges helyzetben még egyedül sem magányos az ember.

Szóval első körben magadban kell helyreállítanod a dolgot.

2020. jan. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!