Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Egyetemista koromban jöttem össze barátommal. Ekkor az esetek többségében ő fizetett, ha mentünk kajálni pl.Ez az időszak pár hónapig tartott.Elkezdtem dolgozni egy jó ideje és azóta mindent én fizetek kb.Éttermekben többször otthagytam 9000 forintokat.Ha elmentünk bárhova én fizettem a szórakozásunkat+benzint+kaját ha ettünk is.Elég sok pénzem elment már így.Ez az egész kb. 8 hónapja tart,hogy én fizetek mindent.Ő dolgozik de hitelei vannak(mostmar 3 összesen de nemsokára 2 marad) és elvileg emiatt nincs pénze sosem.Pár napja voltunk bevásárolni es ott beakart ülni kajálni és mondta h kér ezt azt és én erre ránéztem csúnyábban.Erre ő elviharzott a parkolóba és mondta hogy felfordult a gyomra tőlem!!! Hogy èn milyen ember vagyok, hogy sajnálom.De mostantól külön kasszán leszünk és én nem fizethetek neki semmit meg ő se fog nekem.Most őszintén azért mert valakinek párja van automatikusan kell mindent fizetni helyette,ha neki sosincs pénze?


22/L



2020. jan. 1. 05:56
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Nem védeni akarom de nem azért fizet mert nem akar fizetni,hanem ennyire nincs pénze.Csak akkor basszus nem kéne ide-oda menni természetesnek venni,hogy mindent én fizetek mert nekem meg van pénzem.
2020. jan. 1. 08:38
 12/46 A kérdező kommentje:
Szóval engem ez zavar és úgy érzem ez a helyzet nem fog változni(mert miért változna full csőd anyagilag....)
2020. jan. 1. 08:39
 13/46 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha most ott hagynád és amit eddig te fizettél, most magának kellene?

Mint ahogy valaki korábban említette, addig nyújtózkodjon mindenki, ameddig az a bizonyos takarója ér.

Most rajtad élősködik, hiszen tudja, hogy szereted, ő meg ki is használja rendesen.

Említsd meg neki, hogy ezek által te sem állsz jól anyagilag, s ez így nem mehet tovább.

A pénz a párkapcsolatokban mindig gondot szokott okozni, leginkább a hiánya, de külön kasszával meg lehet oldani.

2020. jan. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Hát én azt furcsállom, hogy egy pasiban ennyi gerinc nincs és nem érzi gáznak hogy el van tartca konkrétan(otthon a szülei azon kívül én) mert kb ez a helyzet
2020. jan. 1. 09:03
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú távon mit akarsz te ettől a pasitól? El tudod képzelni, hogy eltartja a családot, ha te gyed-en leszel? Egyáltalán hány évre adósodott el? Legjobb éveidben úgy akarsz élni, hogy te pénzeled, és se egy nyaralás, se félretenni nem tudsz?

Nem csak a pénz fontos. De igenis fontos egy komoly kapcsolatban, hogy milyen anyagi helyzetben fogsz élni a párod mellett!

Ne legyél hülye. Értem én, hogy szereted, de a fejedet is használd.

2020. jan. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
90%

a) felnőtt ember, tegyen érte, hogy legyen pénze

b) ha nincs pénze, ne akarjon étterembe járni meg ilyenek, húzza meg magát, üljön szépen a popóján


Látsz rajta bármi szándékot arra, hogy kimasszon a jelenlegi helyzetéből?

Picit tarthatnad magad többre!

2020. jan. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igazatok van.Szándék volt mert elnent maszekolgatni is de nem jutott előrébb így sem.5 éves mindkettő hitel.A 3-ik az folyószámlahitel az elvileg most májusban jár le.
2020. jan. 1. 09:43
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
Majd vesz fel másikat. Az ilyenek sose másznak ki a hitelből.
2020. jan. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
64%
Mire vett fel ennyi hitelt? Hol van az a pénz? Mert ha mondjuk lakást vett belőle te meg ingyen élsz benne akkor ebben az egy esetben megértem a pasidat.
2020. jan. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
9%
Ja bocs, most olvasom, hogy otthon lakik. Akkor költözzön hozzád és tud kompenzálni főzéssel, takarítással ahogy te tetted. :D
2020. jan. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!