Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Egyetemista koromban jöttem össze barátommal. Ekkor az esetek többségében ő fizetett, ha mentünk kajálni pl.Ez az időszak pár hónapig tartott.Elkezdtem dolgozni egy jó ideje és azóta mindent én fizetek kb.Éttermekben többször otthagytam 9000 forintokat.Ha elmentünk bárhova én fizettem a szórakozásunkat+benzint+kaját ha ettünk is.Elég sok pénzem elment már így.Ez az egész kb. 8 hónapja tart,hogy én fizetek mindent.Ő dolgozik de hitelei vannak(mostmar 3 összesen de nemsokára 2 marad) és elvileg emiatt nincs pénze sosem.Pár napja voltunk bevásárolni es ott beakart ülni kajálni és mondta h kér ezt azt és én erre ránéztem csúnyábban.Erre ő elviharzott a parkolóba és mondta hogy felfordult a gyomra tőlem!!! Hogy èn milyen ember vagyok, hogy sajnálom.De mostantól külön kasszán leszünk és én nem fizethetek neki semmit meg ő se fog nekem.Most őszintén azért mert valakinek párja van automatikusan kell mindent fizetni helyette,ha neki sosincs pénze?


22/L



2020. jan. 1. 05:56
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
Már rájött magától a helyzetre sajnos a pofavágásoknak köszönhetően:( nem mertem leülni vele erről beszélni,mert kínosnak éreztem.Nekem is megalàzó lenne,ha valaki így leültetne beszélni erről
2020. jan. 3. 13:53
 42/46 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, hogy rájött?
2020. jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
Hát, hogy nem szívesen fizetek neki ès mostantól külön kasszán leszünk ès nem fizetünk egymásnak semmit.
2020. jan. 4. 13:46
 44/46 anonim ***** válasza:
65%
De ezt nem tudjátok normálisan megbeszélni? Pofavágás, aztán durci, és "jóva" akkó' mindenki megoldja magának"? Hány évesek vagytok, 12? Érettek vagytok egyáltalán párkapcsolatra? Miért nem tudjátok megbeszélni, hogy konkrétan mi és milyen mértékben zavar? Igen, néha bele kell állni a konfliktusba... szerinted kevésbé bántottad meg azzal, hogy magától jött rá, mint hogy elmondod neki, hogy "szívesen fizetek neked 1-2 dolgot, de akkor legyél figyelemmel arra, és legyél annyira illendő, hogy nem mindent válogatsz össze magadnak, vagy ha tőlem várod el azt, hogy valamivel kisegítselek, te sem szórd a pénzt"?
2020. jan. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
Igen igazad van ígyis-úgyis megbántottam ezzel amúgy,ezt megalázónak érezné mindenki.
2020. jan. 4. 19:27
 46/46 anonim ***** válasza:
65%
Én meg fekszem egyedül a saját lakásomban, a jó fizetésemmel, teljesen készen állva arra, hogy jöjjön az a bizonyos valaki, akinek mindent megadhatok, és családot alapíthatunk végre. Ilyen az élet.
2020. jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!